Αρχική Ελλάδα Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Καζακστάν – Σαν Μαρίνο
Προκριματικά Euro 2020

18:45 COSMOTE SPORT 8 HD

Αναντολού Εφές – Φενέρμπαχτσε

TBF Basketball Super League Play Offs

19:00 ΕΡΤ Sports HD

Περιστέρι Βίκος Cola – ΑΕΚ

Δεύτερος μικρός τελικός Basket League

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Αζερμπαϊτζάν – Σλοβακία

Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD

Ισλανδία – Τουρκία

Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD

Αλβανία – Μολδαβία

Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 6 HD

Γερμανία – Εσθονία

Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 5 HD

Ανδόρα – Γαλλία

Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD

Ρωσία – Κύπρος

Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD

Ιταλία – Βοσνία Ερζεγοβίνη

Προκριματικά Euro 2020

21:45 OPEN TV- COSMOTE SPORT 1 HD

Ελλάδα – Αρμενία

Προκριματικά Euro 2020

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Σαραγόσα – Μπαρτσελόνα

ACB Liga Endesa Play Offs

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


Η Τζέσικα Τζόουνς της Marvel: Σεζόν 3(14/06/2019)

Στα Κλεφτά (Coming in June)

Σκοτάδι: Σεζόν 2 (21/06/2019)

Κύριε Ιγκλέσιας (21/06/2019)

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Beats (19/06/2019)

Πρόσκληση για Φόνο (14/06/2019)

Shaft: Ο Μαύρος Πάνθηρας 2(28/06/2019)

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

Rolling Thunder Revue: Μια Ιστορία για τον Μπομπ Ντίλαν από τον Μάρτιν Σκορσέζε (12/06/2019)

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:

08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ…
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:10 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
03:15 VIS A VIS (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)
05:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ

07:00 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ

07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ

08:00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)

08:30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΤΕΧΝΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)

09:00 ΣΚΙΤΣΟΓΡΑΦΟΙ-ΓΕΛΟΙΟΓΡΑΦΟΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)

09:30 ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΣΗΜΑΔΙΑ

10:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗΣ

11:00 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΟΡΟΣΗΜΑ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

12:00 MASSA FRESCA

13:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ

14:00 ΓΙΑΚΑΡΙ

14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ

17:00 ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)

18:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

20:00 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ

20:30 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)

22:30 FARGO (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

23:30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

23:50 SUNTAN (ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

01:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ

01:45 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ

03:10 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)

03:15 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)

04:10 MASSA FRESCA

05:40 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Z΄ ΚΥΚΛΟΣ


  

06:00 Καλημέρα Ελλάδα

10:00 Το Πρωινό

13:00 Ant1 News

14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης – 2ος Κύκλος (Ε)

15:00 Rouk Zouk

16:00 Κάτι Ψήνεται

17:15 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα

17:30 Still Standing

18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα

19:30 Ant1 News

20:45 Η Επιστροφή

21:45 Πετά Τη Φριτέζα

22:45 Όχι Μόνο Φίλοι (Friends With Benefits)

01:00 Vice Specials – 7ος Κύκλος

02:00 4ΧΧΧ4 (Ε)

03:00 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)

04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)

05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)

06:00 Καλημέρα Ελλάδα

06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)

07:30 Shopping Star (Ε)

09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου

12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα

14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 3ος Κύκλος

15:00 Star News

16:00 Shopping Star

17:40 Elif – 2ος Κύκλος

18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα

18:40 Τροχός Της Τύχης

19:50 Star News

21:00 Σχέδιο Απόδρασης (Escape Plan)

23:30 Transporter 3

01:45 The Following – 1ος Κύκλος

03:45 Pretty Little Liars – 3ος Κύκλος

06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)

07:45 Happy Day Στον Alpha, VI

10:30 Alpha Ρεπορτάζ

12:15 Ειδήσεις

13:00 Ελένη

15:00 Οι Μνηστήρες Της Πηνελόπης

17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα

17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, II (Ε)

18:00 Deal, III

19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων

20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ

21:00 Το Σόι Σου, V

21:50 Το Τατουάζ, II

23:00 Το Τατουάζ Κ2

00:15 Μετά Τα Μεσάνυχτα

01:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙI (Ε)

02:30 Beauty and the Beast – 2ος κύκλος

03:00 Beauty & The Beast, II

03:20 Beauty and the Beast – 2ος κύκλος

04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

04:10 Θυρίδα Τηλεπώλησης

04:20 Deal, III (Ε)

04:40 Deal

05:10 Εικόνες

05:20 Εικόνες

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:00 Σήμερα

10:00 Αταίριαστοι

11:30 Μαζί Σου

14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων

15:00 Power Of Love

18:00 Δελτίο Στη Νοηματική

18:10 Η Κόρη Μου

19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων

20:50 Survivor: Ελλάδα – Τουρκία

00:15 Αντίστροφη Μέτρηση

00:30 After Dark

02:15 Power of Love

02:30 Power Of Love (Ε)

04:45 Μαζί σου

05:00 Μαζί Σου (Ε)

06:00 Σήμερα

06:00 Private Practice (Ε)

07:00 Scandal (Ε)

08:00 Η Αγορά Σήμερα

09:00 Η αγορά σήμερα

10:00 Η αγορά σήμερα

11:00 Η αγορά σήμερα

13:00 Η αγορά σήμερα

14:00 La Dona

15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)

15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς

16:45 Chicago Fire (Ε)

17:30 Castle

18:15 Saving Hope

19:10 Private Practice

20:05 Scandal

21:00 Win A Date With Tad Hamilton

22:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου

22:10 Win A Date With Tad Hamilton

23:00 Mayday

00:00 Castle (Ε)

01:00 Saving Hope (Ε)

02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.

03:00 Vice (Ε)

04:00 Mayday (Ε)

05:00 Φυγόκεντρος (Ε)

06:00 Private Practice (Ε)

07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00

09:45 Ευτυχείτε

13:00 Μεσημεριάτικα

14:00 Open News

15:00 Για Την Παρέα

16:45 Open News Στη Νοηματική

17:00 Δύο Μοντέρνοι Γλεντζέδες

18:55 Open News

20:00 Για Πάντα Παιδιά – 1oς Κύκλος

21:00 Pre Game

21:45 Προκριματικά UEFA EURO 2020 Ελλάδα – Aρμενία

23:50 Post Game

00:00 Top Story

00:45 Criminal Minds – 13ος Κύκλος

01:45 Η Νύχτα Των Αιχμαλώτων (Hart’s War)

03:45 Για Την Παρέα (Ε)

06:00 ΘΡΥΛΙΚΑ ΜΝΗΜΕΙΑ

07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ

08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ

09:00 Η ΑΦΡΙΚΗ ΑΠΟ ΨΗΛΑ

10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

12:00 ΘΡΥΛΙΚΑ ΜΝΗΜΕΙΑ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14:00 Η ΑΦΡΙΚΗ ΑΠΟ ΨΗΛΑ

15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ

16:00 ΘΡΥΛΙΚΑ ΜΝΗΜΕΙΑ

17:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17:50 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ

18:00 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ

18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19:00 ALLERT3

20:00 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ) (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)

21:00 ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΧΩΡΙΟ

21:30 ΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΛΛΟΝ

21:50 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ

22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

23:00 ΚΟΛΑΣΜΕΝΗ ΛΕΩΦΟΡΟΣ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

00:00 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)

01:00 BALA LOCA

02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ

05:00 ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΧΩΡΙΟ

05:30 ΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΛΛΟΝ

06:00 ΘΡΥΛΙΚΑ ΜΝΗΜΕΙΑ

06:00 DRAKE AND JOSH

06:30 DRAKE AND JOSH

07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

08:00 ZACK AND QUACK

08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ

09:00 TEAM UMIZOOMI

09:30 EVERYTHING’S ROSIE

10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ

10:30 PAW PATROL

🔍Παιδική σειρά

11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ

11:30 RUSTY RIVETS

12:00 KUU KUU HARAJUKU

12:30 DANNY PHANTOM

13:00 ΑΒΑΤΑΡ

13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ

14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

14:30 WINX

15:00 MAGGIE & BIANCA

15:30 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ

16:00 REGAL ACADEMY

16:30 KUNG FU PANDA

17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

17:30 PAW PATROL

18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ

19:00 SUNNY DAY

19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ

20:30 MYSTICONS

21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU

21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

22:00 THE LOUD HOUSE

22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ

23:00 DRAGON BALL SUPER

23:30 HUNTER STREET

00:00 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

00:30 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ

01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ

01:50 THE THUNDERMANS

02:15 THE THUNDERMANS

02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ

03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ

03:30 VICTORIOUS

03:55 VICTORIOUS

04:20 BIG TIME RUSH

04:45 BIG TIME RUSH

05:10 TRUE JACKSON

05:35 TRUE JACKSON

06:00 DRAKE AND JOSH

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

10:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ: 10 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΟΙΗΣΗΣ

11:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

11:30 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ – ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

12:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ

14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ

15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ

16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ

17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ

18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ

19:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ

20:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ (ΣΤΙΧΟΥΡΓΟΙ)

21:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΣΕ ΧΡΩΜΑ

22:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ

23:00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΑΙΞΠΗΡ

00:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ

00:30 Μια Υπέροχη Ζωή

02:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Source link

Ροή Ειδήσεων

Συνάντηση Μαυρωτά -αθλητών για τη σύμβαση Macolin • Tvkosmos

Ο γγΑ συζήτησε για το θέμα με εκπροσώπους από ΠΣΑΠ, ΠΣΑΚ, ΠΑΣΑΠ, ΠΣΑΧ, ΣΕΑΥ Με εκπροσώπους αθλητών/ιών ποδοσφαίρου, καλαθοσφαίρισης, πετοσφαίρισης, χειροσφαίρισης και υδατοσφαίρισης συναντήθηκε σήμερα...

Έως το τέλος του έτους θα λειτουργήσει ο τριψήφιος έκτακτης ανάγκης «112» • Tvkosmos

Πιερρακάκης: Έως το τέλος του έτους θα λειτουργήσει ο τριψήφιος έκτακτης ανάγκης «112» • Tvkosmos ΑρχικήΠολιτικήΠιερρακάκης: Έως το τέλος του έτους θα λειτουργήσει ο...

Ένας 21χρονος φοιτητής της Πάτρας στην λίστα τoυ Forbes

Ένας 21χρονος φοιτητής της Πάτρας στην λίστα τoυ Forbes - Η startup που δημιούργησε • Tvkosmos ΑρχικήΕλλάδαΈνας 21χρονος φοιτητής της Πάτρας στην λίστα τoυ Forbes...

Νοκ-άουτ ο Ελ Καντουρί στον ΠΑΟΚ για το ματς με τη Λαμία • Tvkosmos

Εκτός πλάνων του Άμπελ Φερέιρα για το παιχνίδι του ΠΑΟΚ με τη Λαμία τέθηκε οριστικά ο Ομάρ Ελ Καντουρί. Ο Μαροκινός υπέστη κάκωση πρώτου...

Αντιλαϊκή η πολιτική της κυβέρνησης του ΣΥΡΙΖΑ • Tvkosmos

Το μέλος της Κεντρικής Επιτροπής του ΚΚΕ, Νίκος Μαυροκέφαλος , βρέθηκε καλεσμένος στον τηλεοπτικό σταθμό Attica TV και στην εκπομπή NET24 με τους...