Αρχική Ελλάδα Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

12:00
ΕΡΤ Play2
Αγώνες στο Philippe Chatrier
Roland Garros

12:00

ΕΡΤ Play3

Αγώνες στο Suzanne Lenglen

Roland Garros

12:50

FOX Sports

Raiders – Tigers

NRL

13:00

ΕΡΤ Sports HD

Ημιτελικά

Roland Garros

13:50

ΕΡΤ Sports HD

Ρότζερ Φέντερερ – Ραφαέλ Ναδάλ

Roland Garros

13:50

Eurosport 1

Ημιτελικά

Roland Garros

16:00

Eurosport 2

Ημιτελικά

Roland Garros

16:50

COSMOTE SPORT 5 HD

Πρώτες ελεύθερες δοκιμές

Formula 1 Pirelli Grand Prix Du Canada

17:15

Eurosport 1

Ημιτελικά

Roland Garros

18:00

Eurosport 2

Ημιτελικά

Roland Garros

19:00

COSMOTE SPORT 8 HD

Γαλατασαράι – Αναντολού Εφές

TBF Basketball Super League

19:00

COSMOTE SPORT 2 HD

Γεωργία – Γιβραλτάρ

Προκριματικά Euro 2020

19:30

COSMOTE SPORT 4 HD

ΑΕΚ – Προμηθέας

Basket League Playoffs

19:30

COSMOTE SPORT 9 HD

ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Χίμκι

VTB United League

20:00

ΕΡΤ Sports HD

Final 8, Αννόβερο

Champions League

20:00

FOX Sports

World Cup of Darts

Βελάκια

20:50

COSMOTE SPORT 5 HD

Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές

Formula 1 Pirelli Grand Prix Du Canada

21:30

Novasports 1HD

Friday Boxing Fight Night by Stoiximan

Πυγμαχία

21:30

ΕΡΤ Sports HD

Final 8, Αννόβερο

Champions League

21:45

COSMOTE SPORT 9 HD

Τσεχία – Βουλγαρία

Προκριματικά Euro 2020

21:45

COSMOTE SPORT 8 HD

Ουκρανία – Σερβία

Προκριματικά Euro 2020

21:45

COSMOTE SPORT 6 HD

Νορβηγία – Ρουμανία

Προκριματικά Euro 2020

21:45

COSMOTE SPORT 3 HD

Αυστρία – Σλοβενία

Προκριματικά Euro 2020

21:45

COSMOTE SPORT 2 HD

Δανία – Ιρλανδία

Προκριματικά Euro 2020

21:45

COSMOTE SPORT 1 HD

Νήσοι Φερόε – Ισπανία

Προκριματικά Euro 2020

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


Ιστορίες Της Πόλης: Σειρά Μίας Σεζόν (07/06/2019)

Επιζών Της Επόμενης Μέρας: Σεζόν 3 (07/06/2019)

Η Τζέσικα Τζόουνς της Marvel: Σεζόν 3(14/06/2019)

Στα Κλεφτά (Coming in June)

Σκοτάδι: Σεζόν 2 (21/06/2019)

Κύριε Ιγκλέσιας (21/06/2019)

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


Είμαι η Μητέρα (07/06/2019)

Beats (19/06/2019)

Ελίζα και Μαρσέλα (07/06/2019)

Πρόσκληση για Φόνο (14/06/2019)

Shaft: Ο Μαύρος Πάνθηρας 2(28/06/2019)

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

Rolling Thunder Revue: Μια Ιστορία για τον Μπομπ Ντίλαν από τον Μάρτιν Σκορσέζε (12/06/2019)

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Τα Σούπερ Τερατάκια: Τα Τερατοκατοικίδια (07/06/2019)

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:

08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ…
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:10 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
03:15 VIS A VIS
05:15 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:45 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

07:00 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ

07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ

08:00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)

08:30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΤΕΧΝΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)

09:30 ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΣΗΜΑΔΙΑ

10:30 ΜΟΥΣΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

11:30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ

12:30 ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ, ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΟ

13:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ

14:00 ΓΙΑΚΑΡΙ

14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ

17:00 ΑΛΛΟΣ… ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)

18:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ

20:00 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ

20:30 Η ΖΩΗ ΕΝ ΤΑΦΩ

22:30 ΤΖΕΪΜΣ ΜΠΟΝΤ, ΠΡΑΚΤΩΡ 007: ΖΗΣΕ ΚΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΠΕΘΑΝΟ

00:45 ΡΑΓΔΑΙΟΣ ΑΦΑΝΙΣΜΟΣ – DOC ON EΡΤ

02:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ

04:00 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ

04:30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ

05:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ


  

06:00 Καλημέρα Ελλάδα

10:00 Το Πρωινό

13:00 Ant1 News

14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)

15:00 Rouk Zouk

16:00 Κάτι Ψήνεται

17:15 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα

17:30 Still Standing

18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα

19:30 Ant1 News

20:45 Η Επιστροφή

21:45 Δείπνο Ηλιθίων

02:45 4ΧΧΧ4 (Ε)

03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)

05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)


06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)

07:30 Shopping Star (Ε)

09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου

12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα

14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 3ος Κύκλος

15:00 Star News

16:00 Shopping Star

17:40 Elif – 2ος Κύκλος

18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα

18:40 Τροχός Της Τύχης

19:50 Star News

21:00 Kingsman: Η Μυστική Υπηρεσία (Kingsman: The Secret Service)

23:45 Mη Σβήσεις Το Φως (Lights Out)

01:30 Frozen

03:15 Jimi Hendrix

06:00 Beyblade Burst

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)

07:45 Happy Day Στον Alpha, VI

10:30 Alpha Ρεπορτάζ

12:15 Ειδήσεις

13:00 Ελένη

15:00 Και Δειλός Και Τολμηρός

17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα

17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, I (Ε)

18:00 Deal, III

19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων

20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ

21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)

21:50 Η Θεία Από Το Σικάγο

23:45 Φως Στο Τούνελ, VII

02:10 Οδηγός Καλής Ζωής (Ε)

03:10 Beauty & The Beast, II

04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

04:30 Deal, III

05:10 Εικόνες, Ι (Ε)

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:00 Σήμερα

10:00 Αταίριαστοι

11:30 Μαζί Σου

14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων

15:00 Power Of Love

18:00 Δελτίο Στη Νοηματική

18:10 Η Κόρη Μου

19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων

20:50 Power Of Love Gala

00:15 Deadly Women – 8oς Κύκλος

01:15 Dark Minds – 1ος Κύκλος

02:15 Facing Evil

03:15 The Alphas

05:00 Μαζί Σου (Ε)

06:00 Καλημέρα

06:00 Private Practice (Ε)

07:00 Scandal (Ε)

08:00 Η Αγορά Σήμερα

14:00 La Dona

15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)

15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς

16:45 Chicago Fire

17:30 Castle

18:15 Saving Hope

19:10 Private Practice

20:05 Scandal

21:00 First Knight

23:00 Mayday

00:00 Castle (Ε)

01:00 Saving Hope (Ε)

02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.

03:00 Vice (Ε)

04:00 Close Up

05:00 Φυγόκεντρος (Ε)

06:00 Private Practice (Ε)

07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00

09:45 Ευτυχείτε

13:00 Μεσημεριάτικα

14:00 Open News

15:00 Για Την Παρέα

16:45 Open News Στη Νοηματική

17:00 Ο Μπούφος

18:55 Open News

20:00 Για Πάντα Παιδιά

21:00 Catwoman

23:10 Η Απόδραση (Everly)

01:00 Criminal Minds – 13ος Κύκλος

02:00 Τι Χειρότερο Μπορεί Να Σου Συμβεί (What Is The Worst That Can Happen)

04:00 Για Την Παρέα (Ε)

04:15 Για Την Παρέα (Ε)

04:30 Για Την Παρέα (Ε)

06:00 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ

07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ

08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ

09:00 ΤΟ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ

10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

12:00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΑΜΑΖΟΝΙΟ

13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14:00 ΤΟ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ

15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ

16:00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΑΜΑΖΟΝΙΟ

17:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ

18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ

18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19:00 ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥ

20:00 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ

21:00 ONE DOLLAR

21:50 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ

22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

23:00 ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ

00:30 ΕΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ

01:00 BALA LOCA

02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ

05:00 ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ

06:00 DRAKE AND JOSH

06:30 DRAKE AND JOSH

07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

08:00 ZACK AND QUACK

08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ

09:00 TEAM UMIZOOMI

09:30 EVERYTHING’S ROSIE

10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ

10:30 PAW PATROL

11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ

11:30 RUSTY RIVETS

12:00 KUU KUU HARAJUKU

12:30 DANNY PHANTOM

13:00 ΑΒΑΤΑΡ

13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ

14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

14:30 WINX

15:00 MAGGIE & BIANCA

15:30 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ

16:00 REGAL ACADEMY

16:30 KUNG FU PANDA

17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

17:30 PAW PATROL

18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ

19:00 SUNNY DAY

19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ

20:30 MYSTICONS

21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU

21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

22:00 THE LOUD HOUSE

22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ

23:00 DRAGON BALL SUPER

23:30 HUNTER STREET

00:00 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

00:30 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ

01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ

01:50 THE THUNDERMANS

02:15 THE THUNDERMANS

02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ

03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ

03:30 VICTORIOUS

03:55 VICTORIOUS

04:20 BIG TIME RUSH

04:45 BIG TIME RUSH

05:10 TRUE JACKSON

05:35 TRUE JACKSON

06:00 DRAKE AND JOSH

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

10:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

11:00 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ – ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

12:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ

14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ

15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ

16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ

17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ

18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ

19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ

20:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ

20:30 «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΕΚΛΗΤΑΙ»

22:00 Ο ΚΑΝΟΝΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

00:00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ

01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Source link

Ροή Ειδήσεων

Πλησίασε την Κύπρο η Ελλάδα με τη νίκη του Ολυμπιακού • Tvkosmos

Η μεγάλη νίκη του Ολυμπιακού επί της Κράσνονταρ με 4-0 χάρισε στο ελληνικό ποδόσφαιρο 200 βαθμούς. Η χώρα μας παραμένει μεν 16η με 23.700,...

Άρπαξε το σεντόνι σκορπίζοντας 4-0 την Κράσνονταρ ο Ολυμπιακός • Tvkosmos

Άρπαξε το σεντόνι σκορπίζοντας 4-0 την Κράσνονταρ ο Ολυμπιακός • Tvkosmos Αρχικήtop6Άρπαξε το σεντόνι σκορπίζοντας 4-0 την Κράσνονταρ ο Ολυμπιακός Source link

Επίσκεψη Μητσοτάκη στο Μουσείο Κυκλαδικής Τέχνης

Το Μουσείο Κυκλαδικής Τέχνης επισκέφτηκε το μεσημέρι ο...

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις των Ελληνικών ομάδων στην Ευρώπη • Tvkosmos

Στην μάχη των play offs των Ευρωπαϊκών διοργανώσεων μπαίνουν από σήμερα οι ελληνικές ομάδες οι οποίες στοχεύουν σε πρόκριση στους ομίλους των ευρωπαϊκών Κυπέλλων. Σχετικές...

Νέο «πέσιμο» σε Σκουρλέτη από φιλικό ΜΜΕ προς τον Τσίπρα

Νέο «χτύπημα» προς τον Πάνο Σκουρλέτη επεφύλασσε το...