Home Ελλάδα Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

12:00
ΕΡΤ Play2
Αγώνες στο Philippe Chatrier
Roland Garros

12:00

ΕΡΤ Play3

Αγώνες στο Suzanne Lenglen

Roland Garros

12:50

FOX Sports

Raiders – Tigers

NRL

13:00

ΕΡΤ Sports HD

Ημιτελικά

Roland Garros

13:50

ΕΡΤ Sports HD

Ρότζερ Φέντερερ – Ραφαέλ Ναδάλ

Roland Garros

13:50

Eurosport 1

Ημιτελικά

Roland Garros

16:00

Eurosport 2

Ημιτελικά

Roland Garros

16:50

COSMOTE SPORT 5 HD

Πρώτες ελεύθερες δοκιμές

Formula 1 Pirelli Grand Prix Du Canada

17:15

Eurosport 1

Ημιτελικά

Roland Garros

18:00

Eurosport 2

Ημιτελικά

Roland Garros

19:00

COSMOTE SPORT 8 HD

Γαλατασαράι – Αναντολού Εφές

TBF Basketball Super League

19:00

COSMOTE SPORT 2 HD

Γεωργία – Γιβραλτάρ

Προκριματικά Euro 2020

19:30

COSMOTE SPORT 4 HD

ΑΕΚ – Προμηθέας

Basket League Playoffs

19:30

COSMOTE SPORT 9 HD

ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Χίμκι

VTB United League

20:00

ΕΡΤ Sports HD

Final 8, Αννόβερο

Champions League

20:00

FOX Sports

World Cup of Darts

Βελάκια

20:50

COSMOTE SPORT 5 HD

Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές

Formula 1 Pirelli Grand Prix Du Canada

21:30

Novasports 1HD

Friday Boxing Fight Night by Stoiximan

Πυγμαχία

21:30

ΕΡΤ Sports HD

Final 8, Αννόβερο

Champions League

21:45

COSMOTE SPORT 9 HD

Τσεχία – Βουλγαρία

Προκριματικά Euro 2020

21:45

COSMOTE SPORT 8 HD

Ουκρανία – Σερβία

Προκριματικά Euro 2020

21:45

COSMOTE SPORT 6 HD

Νορβηγία – Ρουμανία

Προκριματικά Euro 2020

21:45

COSMOTE SPORT 3 HD

Αυστρία – Σλοβενία

Προκριματικά Euro 2020

21:45

COSMOTE SPORT 2 HD

Δανία – Ιρλανδία

Προκριματικά Euro 2020

21:45

COSMOTE SPORT 1 HD

Νήσοι Φερόε – Ισπανία

Προκριματικά Euro 2020

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


Ιστορίες Της Πόλης: Σειρά Μίας Σεζόν (07/06/2019)

Επιζών Της Επόμενης Μέρας: Σεζόν 3 (07/06/2019)

Η Τζέσικα Τζόουνς της Marvel: Σεζόν 3(14/06/2019)

Στα Κλεφτά (Coming in June)

Σκοτάδι: Σεζόν 2 (21/06/2019)

Κύριε Ιγκλέσιας (21/06/2019)

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


Είμαι η Μητέρα (07/06/2019)

Beats (19/06/2019)

Ελίζα και Μαρσέλα (07/06/2019)

Πρόσκληση για Φόνο (14/06/2019)

Shaft: Ο Μαύρος Πάνθηρας 2(28/06/2019)

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

Rolling Thunder Revue: Μια Ιστορία για τον Μπομπ Ντίλαν από τον Μάρτιν Σκορσέζε (12/06/2019)

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Τα Σούπερ Τερατάκια: Τα Τερατοκατοικίδια (07/06/2019)

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:

08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ…
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:10 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
03:15 VIS A VIS
05:15 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:45 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

07:00 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ

07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ

08:00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)

08:30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΤΕΧΝΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)

09:30 ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΣΗΜΑΔΙΑ

10:30 ΜΟΥΣΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

11:30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ

12:30 ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ, ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΟ

13:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ

14:00 ΓΙΑΚΑΡΙ

14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ

17:00 ΑΛΛΟΣ… ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)

18:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ

20:00 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ

20:30 Η ΖΩΗ ΕΝ ΤΑΦΩ

22:30 ΤΖΕΪΜΣ ΜΠΟΝΤ, ΠΡΑΚΤΩΡ 007: ΖΗΣΕ ΚΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΠΕΘΑΝΟ

00:45 ΡΑΓΔΑΙΟΣ ΑΦΑΝΙΣΜΟΣ – DOC ON EΡΤ

02:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ

04:00 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ

04:30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ

05:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ


  

06:00 Καλημέρα Ελλάδα

10:00 Το Πρωινό

13:00 Ant1 News

14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)

15:00 Rouk Zouk

16:00 Κάτι Ψήνεται

17:15 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα

17:30 Still Standing

18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα

19:30 Ant1 News

20:45 Η Επιστροφή

21:45 Δείπνο Ηλιθίων

02:45 4ΧΧΧ4 (Ε)

03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)

05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)


06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)

07:30 Shopping Star (Ε)

09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου

12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα

14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 3ος Κύκλος

15:00 Star News

16:00 Shopping Star

17:40 Elif – 2ος Κύκλος

18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα

18:40 Τροχός Της Τύχης

19:50 Star News

21:00 Kingsman: Η Μυστική Υπηρεσία (Kingsman: The Secret Service)

23:45 Mη Σβήσεις Το Φως (Lights Out)

01:30 Frozen

03:15 Jimi Hendrix

06:00 Beyblade Burst

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)

07:45 Happy Day Στον Alpha, VI

10:30 Alpha Ρεπορτάζ

12:15 Ειδήσεις

13:00 Ελένη

15:00 Και Δειλός Και Τολμηρός

17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα

17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, I (Ε)

18:00 Deal, III

19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων

20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ

21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)

21:50 Η Θεία Από Το Σικάγο

23:45 Φως Στο Τούνελ, VII

02:10 Οδηγός Καλής Ζωής (Ε)

03:10 Beauty & The Beast, II

04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

04:30 Deal, III

05:10 Εικόνες, Ι (Ε)

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:00 Σήμερα

10:00 Αταίριαστοι

11:30 Μαζί Σου

14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων

15:00 Power Of Love

18:00 Δελτίο Στη Νοηματική

18:10 Η Κόρη Μου

19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων

20:50 Power Of Love Gala

00:15 Deadly Women – 8oς Κύκλος

01:15 Dark Minds – 1ος Κύκλος

02:15 Facing Evil

03:15 The Alphas

05:00 Μαζί Σου (Ε)

06:00 Καλημέρα

06:00 Private Practice (Ε)

07:00 Scandal (Ε)

08:00 Η Αγορά Σήμερα

14:00 La Dona

15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)

15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς

16:45 Chicago Fire

17:30 Castle

18:15 Saving Hope

19:10 Private Practice

20:05 Scandal

21:00 First Knight

23:00 Mayday

00:00 Castle (Ε)

01:00 Saving Hope (Ε)

02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.

03:00 Vice (Ε)

04:00 Close Up

05:00 Φυγόκεντρος (Ε)

06:00 Private Practice (Ε)

07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00

09:45 Ευτυχείτε

13:00 Μεσημεριάτικα

14:00 Open News

15:00 Για Την Παρέα

16:45 Open News Στη Νοηματική

17:00 Ο Μπούφος

18:55 Open News

20:00 Για Πάντα Παιδιά

21:00 Catwoman

23:10 Η Απόδραση (Everly)

01:00 Criminal Minds – 13ος Κύκλος

02:00 Τι Χειρότερο Μπορεί Να Σου Συμβεί (What Is The Worst That Can Happen)

04:00 Για Την Παρέα (Ε)

04:15 Για Την Παρέα (Ε)

04:30 Για Την Παρέα (Ε)

06:00 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ

07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ

08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ

09:00 ΤΟ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ

10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

12:00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΑΜΑΖΟΝΙΟ

13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14:00 ΤΟ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ

15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ

16:00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΑΜΑΖΟΝΙΟ

17:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ

18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ

18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19:00 ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥ

20:00 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ

21:00 ONE DOLLAR

21:50 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ

22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

23:00 ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ

00:30 ΕΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ

01:00 BALA LOCA

02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ

05:00 ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ

06:00 DRAKE AND JOSH

06:30 DRAKE AND JOSH

07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

08:00 ZACK AND QUACK

08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ

09:00 TEAM UMIZOOMI

09:30 EVERYTHING’S ROSIE

10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ

10:30 PAW PATROL

11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ

11:30 RUSTY RIVETS

12:00 KUU KUU HARAJUKU

12:30 DANNY PHANTOM

13:00 ΑΒΑΤΑΡ

13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ

14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

14:30 WINX

15:00 MAGGIE & BIANCA

15:30 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ

16:00 REGAL ACADEMY

16:30 KUNG FU PANDA

17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

17:30 PAW PATROL

18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ

19:00 SUNNY DAY

19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ

20:30 MYSTICONS

21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU

21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

22:00 THE LOUD HOUSE

22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ

23:00 DRAGON BALL SUPER

23:30 HUNTER STREET

00:00 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

00:30 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ

01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ

01:50 THE THUNDERMANS

02:15 THE THUNDERMANS

02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ

03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ

03:30 VICTORIOUS

03:55 VICTORIOUS

04:20 BIG TIME RUSH

04:45 BIG TIME RUSH

05:10 TRUE JACKSON

05:35 TRUE JACKSON

06:00 DRAKE AND JOSH

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

10:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

11:00 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ – ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

12:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ

14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ

15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ

16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ

17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ

18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ

19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ

20:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ

20:30 «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΕΚΛΗΤΑΙ»

22:00 Ο ΚΑΝΟΝΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

00:00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ

01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ροή Ειδήσεων

Επίσημη ενημέρωση ζητά το ΚΚΕ για το ΚΥΣΕΑ • Tvkosmos

Από Μ.Κ. 14:23 - 17/06/2019 Τελευταία Ενημέρωση 15:26 - 17/06/2019 Επίσημη ενημέρωση για τις εξελίξεις στην Ανατολική Μεσόγειο που επέβαλλαν την σύγκληση του ΚΥΣΕΑ, ζητά από...

Tι είπε η μάνα του 31χρονου που σκότωσε 63χρονη για ένα… κλιματιστικό

Από MixKa 14:12 - 17/06/2019 Τελευταία Ενημέρωση 14:12 - 17/06/2019 Σοκαρισμένη είναι η μητέρα του 31χρονου ψυκτικού, ο οποίος την περασμένη Τετάρτη (12.06.2019) δολοφόνησε με άγριο τρόπο...

Αστυνομικός απείλησε 4χρονη με όπλο γιατί δεν πλήρωσε μία κούκλα(ΒΙΝΤΕΟ)

ΗΠΑ: Αστυνομικός απείλησε 4χρονη με όπλο γιατί δεν πλήρωσε μία κούκλα(ΒΙΝΤΕΟ) ΑρχικήΔιεθνήΗΠΑ: Αστυνομικός απείλησε 4χρονη με όπλο γιατί δεν πλήρωσε μία κούκλα(ΒΙΝΤΕΟ) Source link

«Να βοηθήσω τον Άρη να μπει στο Top 3 του ελληνικού πρωταθλήματος» • Tvkosmos

Ντουάρτε : "Να βοηθήσω τον Άρη να μπει στο Top 3 του ελληνικού πρωταθλήματος" • Tvkosmos ΑρχικήΑθλητικάΝτουάρτε : “Να βοηθήσω τον Άρη να μπει στο...