Home Ελλάδα Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας12:00 ΕΡΤ Play3
Αγώνες στο Suzanne Lenglen
Roland Garros, τένις

12:00 ΕΡΤ Play2

Αγώνες στο Philippe Chatrier

Roland Garros, τένις

14:55 Eurosport 2

Προημιτελικά Roland Garros

τένις

14:55 Eurosport 1

Προημιτελικά Roland Garros

τένις

15:00 ΕΡΤ Sports HD

Προημιτελικά Roland Garros

τένις

17:30 Eurosport 2

Προημιτελικά Roland Garros

τένις

18:15 Eurosport 1

Προημιτελικά Roland Garros

τένις

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


Ιστορίες Της Πόλης: Σειρά Μίας Σεζόν (07/06/2019)

Μαύρος Καθρέφτης: Σεζόν 5 (05/06/2019)

Επιζών Της Επόμενης Μέρας: Σεζόν 3 (07/06/2019)

Η Τζέσικα Τζόουνς της Marvel: Σεζόν 3(14/06/2019)

Στα Κλεφτά (Coming in June)

Σκοτάδι: Σεζόν 2 (21/06/2019)

Κύριε Ιγκλέσιας (21/06/2019)

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


Είμαι η Μητέρα (07/06/2019)

Beats (19/06/2019)

Ελίζα και Μαρσέλα (07/06/2019)

Πρόσκληση για Φόνο (14/06/2019)

Shaft: Ο Μαύρος Πάνθηρας 2(28/06/2019)

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX


Chef Show (03/06/2019)

Rolling Thunder Revue: Μια Ιστορία για τον Μπομπ Ντίλαν από τον Μάρτιν Σκορσέζε (12/06/2019)

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


Διάσωση στο Μαλιμπού: Η Σειρά (03/06/2019)

Τα Σούπερ Τερατάκια: Τα Τερατοκατοικίδια (07/06/2019)

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:

08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ…
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:10 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
03:15 VIS A VIS
05:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ

06:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ

07:00 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ

07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ

08:00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)

08:30 ΕΛΛΑΔΑ, ΔΕΚΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)

09:30 ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΗΣ

10:30 ΜΟΥΣΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

11:30 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ

12:30 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ

13:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ

14:00 ΓΙΑΚΑΡΙ

14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ

17:00 ΦΕΥΓΩ ΜΕ ΠΙΚΡΑ ΣΤΑ ΞΕΝΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)

18:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ

20:00 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ

20:30 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)

21:30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – Θ΄ΚΥΚΛΟΣ

22:30 FARGO

23:30 THE NOIRE PROJECT μικροΦΙΛΜ

00:00 ΑΛΠΕΙΣ (ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

01:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ

03:00 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)

04:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – Θ΄ΚΥΚΛΟΣ

05:00 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ

05:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ


  

06:00 Καλημέρα Ελλάδα

10:00 Το Πρωινό

13:00 Ant1 News

14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)

15:00 Rouk Zouk

16:00 Κάτι Ψήνεται

17:15 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα

17:30 Still Standing

18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα

19:30 Ant1 News

20:45 Η Επιστροφή

21:45 Πετά Τη Φριτέζα

22:45 Η Γυμνή Αλήθεια (The Ugly Truth)

00:45 Vice Special – 7ος Κύκλος

01:45 4ΧΧΧ4 (Ε)

02:00 4ΧΧΧ4 (Ε)

03:00 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)

03:15 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)

04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)

04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)

05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)

06:00 Καλημέρα Ελλάδα

06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)

07:30 Shopping Star (Ε)

09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου

12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα

14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 3ος Κύκλος

15:00 Star News

15:50 Shopping Star

16:00 Shopping Star

17:30 Elif – 2ος Κύκλος

17:40 Elif – 2ος Κύκλος

18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα

18:40 Τροχός Της Τύχης

19:50 Star News

21:00 Οι Αναλώσιμοι 3 (The Expendables 3)

23:30 Jarhead 2: Στο Πεδίο Της Μάχης (Jarhead 2: Field Of Fire)

01:15 The Following

01:45 The Following – 1ος Κύκλος

03:15 Red riding: 1974

03:45 Pretty Little Liars – 3ος Κύκλος

06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)

07:45 Happy Day Στον Alpha, VI

10:30 Alpha Ρεπορτάζ

12:15 Ειδήσεις

13:00 Ελένη

15:00 Ότι Θέλει Ο Λαός

17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα

17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, I (Ε)

18:00 Deal, III

19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων

20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ

21:00 Το Σόι Σου, V

21:50 Το Τατουάζ, II

23:00 Το Τατουάζ Κ2

00:15 Μετά Τα Μεσάνυχτα

01:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙI (Ε)

03:00 Beauty & The Beast, I

04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

04:30 Deal, III (Ε)

05:10 Εικόνες, V (Ε)

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:00 Σήμερα

10:00 Αταίριαστοι

11:30 Μαζί Σου

14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων

15:00 Power Of Love

18:00 Δελτίο Στη Νοηματική

18:10 Η Κόρη Μου

19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων

20:50 Survivor: Ελλάδα – Τουρκία

00:15 Αντίστροφη Μέτρηση

00:30 After Dark

02:30 Power Of Love (Ε)

05:00 Μαζί Σου (Ε)

06:00 Σήμερα

06:00 Private Practice (Ε)

07:00 Scandal (Ε)

08:00 Η Αγορά Σήμερα

09:00 Η αγορά σήμερα

10:00 Η αγορά σήμερα

11:00 Η αγορά σήμερα

13:00 Η αγορά σήμερα

14:00 La Dona

15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)

15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς

16:45 Chicago Fire (Ε)

17:30 Castle

18:15 Saving Hope

19:10 Private Practice

20:05 Scandal

21:00 Fun With Dick And Jane

22:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου

22:10 Fun With Dick And Jane

23:00 Mayday

00:00 Castle (Ε)

01:00 Saving Hope (Ε)

02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.

03:00 Vice (Ε)

04:00 Close Up

05:00 Φυγόκεντρος (Ε)

06:00 Private Practice (Ε)

07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00

09:45 Ευτυχείτε

13:00 Μεσημεριάτικα

14:00 Open News

15:00 Για Την Παρέα

16:45 Open News Στη Νοηματική

17:00 Θηλυκό Θηριοτροφείο

18:55 Open News

20:00 Για Πάντα Παιδιά

21:00 Αλ Τσαντίρι Νιουζ

23:30 Passenger

23:45 Passenger

00:30 Criminal Minds – 13ος Κύκλος

00:45 Criminal Minds – 13ος Κύκλος

01:30 Criminal Minds – 13ος Κύκλος

01:45 Criminal Minds – 13ος Κύκλος

02:30 Future World

02:45 Future World

04:15 Για Την Παρέα (Ε)

04:30 Για Την Παρέα (Ε)

05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30

06:00 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ

07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ

08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ

09:00 ΤΟ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ

10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

12:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΑ ΓΚΑΛΑΠΑΓΚΟΣ

13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14:00 ΤΟ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ

15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ

16:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΑ ΓΚΑΛΑΠΑΓΚΟΣ

17:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ

18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ

18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19:00 ALLERT3

20:00 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ

21:00 ONE DOLLAR

21:50 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ

22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

23:00 ΚΟΛΑΣΜΕΝΗ ΛΕΩΦΟΡΟΣ

00:00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΗΣ ΠΥΞΙΔΑΣ

01:00 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ

05:00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΗΣ ΠΥΞΙΔΑΣ

06:00 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ

06:00 DRAKE AND JOSH

06:30 DRAKE AND JOSH

07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

08:00 ZACK AND QUACK

🔍Παιδική σειρά

08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ

09:00 TEAM UMIZOOMI

09:30 EVERYTHING’S ROSIE

10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ

10:30 PAW PATROL

11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ

11:30 RUSTY RIVETS

12:00 KUU KUU HARAJUKU

12:30 DANNY PHANTOM

13:00 ΑΒΑΤΑΡ

13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ

14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

14:30 WINX

15:00 MAGGIE & BIANCA

15:30 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ

16:00 REGAL ACADEMY

16:30 KUNG FU PANDA

17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

17:30 PAW PATROL

18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ

19:00 SUNNY DAY

19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ

20:30 MYSTICONS

21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU

21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

22:00 THE LOUD HOUSE

22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ

23:00 DRAGON BALL SUPER

23:30 HUNTER STREET

00:00 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

00:30 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ

01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ

01:50 THE THUNDERMANS

02:15 THE THUNDERMANS

02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ

03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ

03:30 VICTORIOUS

03:55 VICTORIOUS

04:20 BIG TIME RUSH

04:45 BIG TIME RUSH

05:10 TRUE JACKSON

05:35 TRUE JACKSON

06:00 DRAKE AND JOSH

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

10:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ: 10 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΟΙΗΣΗΣ

11:30 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ – ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

12:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

13:30 ΚΟΝΤΑΚΤ

14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ

14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ

15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ

16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ

17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ

18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ

19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ

20:00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΟΣ – ΑΕΝΑΩΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΟΣ

21:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ

22:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ

23:00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΑΙΞΠΗΡ

00:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ

00:30 ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΙ ΕΡΑΣΤΕΣ

02:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Source link

Ροή Ειδήσεων

Η επιλογή της ευρωπαϊκής Ελλάδας δικαιώθηκε ιστορικά • Tvkosmos

Σχοινάς: Η επιλογή της ευρωπαϊκής Ελλάδας δικαιώθηκε ιστορικά • Tvkosmos ΑρχικήΠολιτικήΣχοινάς: Η επιλογή της ευρωπαϊκής Ελλάδας δικαιώθηκε ιστορικά Source link

Στο EuroCup ο Προμηθέας Πάτρας • Tvkosmos

Ο Προμηθέας είναι μια από τις 24 ομάδες, η μοναδική από την Ελλάδα, που -τη νέα αγωνιστική περίοδο- θα πάρει μέρος στο EuroCup. Σχετικές Ειδήσεις ...