Αρχική Ελλάδα Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας12:00 ΕΡΤ Play3
Αγώνες στο Suzanne Lenglen
Roland Garros, τένις

12:00 ΕΡΤ Play2

Αγώνες στο Philippe Chatrier

Roland Garros, τένις

14:55 Eurosport 2

Προημιτελικά Roland Garros

τένις

14:55 Eurosport 1

Προημιτελικά Roland Garros

τένις

15:00 ΕΡΤ Sports HD

Προημιτελικά Roland Garros

τένις

17:30 Eurosport 2

Προημιτελικά Roland Garros

τένις

18:15 Eurosport 1

Προημιτελικά Roland Garros

τένις

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


Ιστορίες Της Πόλης: Σειρά Μίας Σεζόν (07/06/2019)

Μαύρος Καθρέφτης: Σεζόν 5 (05/06/2019)

Επιζών Της Επόμενης Μέρας: Σεζόν 3 (07/06/2019)

Η Τζέσικα Τζόουνς της Marvel: Σεζόν 3(14/06/2019)

Στα Κλεφτά (Coming in June)

Σκοτάδι: Σεζόν 2 (21/06/2019)

Κύριε Ιγκλέσιας (21/06/2019)

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


Είμαι η Μητέρα (07/06/2019)

Beats (19/06/2019)

Ελίζα και Μαρσέλα (07/06/2019)

Πρόσκληση για Φόνο (14/06/2019)

Shaft: Ο Μαύρος Πάνθηρας 2(28/06/2019)

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX


Chef Show (03/06/2019)

Rolling Thunder Revue: Μια Ιστορία για τον Μπομπ Ντίλαν από τον Μάρτιν Σκορσέζε (12/06/2019)

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


Διάσωση στο Μαλιμπού: Η Σειρά (03/06/2019)

Τα Σούπερ Τερατάκια: Τα Τερατοκατοικίδια (07/06/2019)

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:

08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ…
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:10 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
03:15 VIS A VIS
05:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ

06:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ

07:00 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ

07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ

08:00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)

08:30 ΕΛΛΑΔΑ, ΔΕΚΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)

09:30 ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΗΣ

10:30 ΜΟΥΣΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

11:30 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ

12:30 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ

13:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ

14:00 ΓΙΑΚΑΡΙ

14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ

17:00 ΦΕΥΓΩ ΜΕ ΠΙΚΡΑ ΣΤΑ ΞΕΝΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)

18:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ

20:00 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ

20:30 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)

21:30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – Θ΄ΚΥΚΛΟΣ

22:30 FARGO

23:30 THE NOIRE PROJECT μικροΦΙΛΜ

00:00 ΑΛΠΕΙΣ (ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

01:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ

03:00 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)

04:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – Θ΄ΚΥΚΛΟΣ

05:00 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ

05:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ


  

06:00 Καλημέρα Ελλάδα

10:00 Το Πρωινό

13:00 Ant1 News

14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)

15:00 Rouk Zouk

16:00 Κάτι Ψήνεται

17:15 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα

17:30 Still Standing

18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα

19:30 Ant1 News

20:45 Η Επιστροφή

21:45 Πετά Τη Φριτέζα

22:45 Η Γυμνή Αλήθεια (The Ugly Truth)

00:45 Vice Special – 7ος Κύκλος

01:45 4ΧΧΧ4 (Ε)

02:00 4ΧΧΧ4 (Ε)

03:00 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)

03:15 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)

04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)

04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)

05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)

06:00 Καλημέρα Ελλάδα

06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)

07:30 Shopping Star (Ε)

09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου

12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα

14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 3ος Κύκλος

15:00 Star News

15:50 Shopping Star

16:00 Shopping Star

17:30 Elif – 2ος Κύκλος

17:40 Elif – 2ος Κύκλος

18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα

18:40 Τροχός Της Τύχης

19:50 Star News

21:00 Οι Αναλώσιμοι 3 (The Expendables 3)

23:30 Jarhead 2: Στο Πεδίο Της Μάχης (Jarhead 2: Field Of Fire)

01:15 The Following

01:45 The Following – 1ος Κύκλος

03:15 Red riding: 1974

03:45 Pretty Little Liars – 3ος Κύκλος

06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)

07:45 Happy Day Στον Alpha, VI

10:30 Alpha Ρεπορτάζ

12:15 Ειδήσεις

13:00 Ελένη

15:00 Ότι Θέλει Ο Λαός

17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα

17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, I (Ε)

18:00 Deal, III

19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων

20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ

21:00 Το Σόι Σου, V

21:50 Το Τατουάζ, II

23:00 Το Τατουάζ Κ2

00:15 Μετά Τα Μεσάνυχτα

01:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙI (Ε)

03:00 Beauty & The Beast, I

04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

04:30 Deal, III (Ε)

05:10 Εικόνες, V (Ε)

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:00 Σήμερα

10:00 Αταίριαστοι

11:30 Μαζί Σου

14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων

15:00 Power Of Love

18:00 Δελτίο Στη Νοηματική

18:10 Η Κόρη Μου

19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων

20:50 Survivor: Ελλάδα – Τουρκία

00:15 Αντίστροφη Μέτρηση

00:30 After Dark

02:30 Power Of Love (Ε)

05:00 Μαζί Σου (Ε)

06:00 Σήμερα

06:00 Private Practice (Ε)

07:00 Scandal (Ε)

08:00 Η Αγορά Σήμερα

09:00 Η αγορά σήμερα

10:00 Η αγορά σήμερα

11:00 Η αγορά σήμερα

13:00 Η αγορά σήμερα

14:00 La Dona

15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)

15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς

16:45 Chicago Fire (Ε)

17:30 Castle

18:15 Saving Hope

19:10 Private Practice

20:05 Scandal

21:00 Fun With Dick And Jane

22:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου

22:10 Fun With Dick And Jane

23:00 Mayday

00:00 Castle (Ε)

01:00 Saving Hope (Ε)

02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.

03:00 Vice (Ε)

04:00 Close Up

05:00 Φυγόκεντρος (Ε)

06:00 Private Practice (Ε)

07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00

09:45 Ευτυχείτε

13:00 Μεσημεριάτικα

14:00 Open News

15:00 Για Την Παρέα

16:45 Open News Στη Νοηματική

17:00 Θηλυκό Θηριοτροφείο

18:55 Open News

20:00 Για Πάντα Παιδιά

21:00 Αλ Τσαντίρι Νιουζ

23:30 Passenger

23:45 Passenger

00:30 Criminal Minds – 13ος Κύκλος

00:45 Criminal Minds – 13ος Κύκλος

01:30 Criminal Minds – 13ος Κύκλος

01:45 Criminal Minds – 13ος Κύκλος

02:30 Future World

02:45 Future World

04:15 Για Την Παρέα (Ε)

04:30 Για Την Παρέα (Ε)

05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30

06:00 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ

07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ

08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ

09:00 ΤΟ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ

10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

12:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΑ ΓΚΑΛΑΠΑΓΚΟΣ

13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14:00 ΤΟ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ

15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ

16:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΑ ΓΚΑΛΑΠΑΓΚΟΣ

17:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ

18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ

18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19:00 ALLERT3

20:00 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ

21:00 ONE DOLLAR

21:50 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ

22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

23:00 ΚΟΛΑΣΜΕΝΗ ΛΕΩΦΟΡΟΣ

00:00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΗΣ ΠΥΞΙΔΑΣ

01:00 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ

05:00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΗΣ ΠΥΞΙΔΑΣ

06:00 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ

06:00 DRAKE AND JOSH

06:30 DRAKE AND JOSH

07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

08:00 ZACK AND QUACK

🔍Παιδική σειρά

08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ

09:00 TEAM UMIZOOMI

09:30 EVERYTHING’S ROSIE

10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ

10:30 PAW PATROL

11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ

11:30 RUSTY RIVETS

12:00 KUU KUU HARAJUKU

12:30 DANNY PHANTOM

13:00 ΑΒΑΤΑΡ

13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ

14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

14:30 WINX

15:00 MAGGIE & BIANCA

15:30 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ

16:00 REGAL ACADEMY

16:30 KUNG FU PANDA

17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ

17:30 PAW PATROL

18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ

19:00 SUNNY DAY

19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ

20:30 MYSTICONS

21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU

21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

22:00 THE LOUD HOUSE

22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ

23:00 DRAGON BALL SUPER

23:30 HUNTER STREET

00:00 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

00:30 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ

01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ

01:50 THE THUNDERMANS

02:15 THE THUNDERMANS

02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ

03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ

03:30 VICTORIOUS

03:55 VICTORIOUS

04:20 BIG TIME RUSH

04:45 BIG TIME RUSH

05:10 TRUE JACKSON

05:35 TRUE JACKSON

06:00 DRAKE AND JOSH

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

10:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ: 10 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΟΙΗΣΗΣ

11:30 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ – ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

12:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

13:30 ΚΟΝΤΑΚΤ

14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ

14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ

15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ

16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ

17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ

18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ

19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ

20:00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΟΣ – ΑΕΝΑΩΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΟΣ

21:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ

22:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ

23:00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΑΙΞΠΗΡ

00:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ

00:30 ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΙ ΕΡΑΣΤΕΣ

02:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Source link

Ροή Ειδήσεων

Ο ξεπεσμός της πολιτικής ζωής

Γράφει ο Αλέξανδρος Κριτσίκης, Δικηγόρος Λίγους μήνες μετά τις περιφερειακές-δημοτικές και εθνικές εκλογές ο ελληνικός λαός επέλεξε στην...

Πάνω από 300 έλεγχοι για την πάταξη του παραεμπορίου • Tvkosmos

Ξεπέρασαν τους 300 οι έλεγχοι που πραγματοποιήθηκαν από το υπουργείο Ανάπτυξης και Επενδύσεων και τη γενική γραμματεία Εμπορίου και Προστασίας Καταναλωτή για την αντιμετώπιση...

Πυρετός επαφών Δένδια στη Νέα Υόρκη • Tvkosmos

Σειρά σημαντικών επαφών θα έχει από σήμερα Δευτέρα 23/9 ο υπουργός Εξωτερικών, Ν. Δένδιας, ο οποίος συνοδεύει τον πρωθυπουργό Κυριάκο Μητσοτάκη στο πλαίσιο...

Δηλώσεις του Ευρωπαίου Επιτρόπου Δ. Αβραμόπουλου μετά την υπουργική διάσκεψη για το μεταναστευτικό

O Ευρωπαίος Επίτροπος Μετανάστευσης, Εσωτερικών Υποθέσεων και Ιθαγένειας κ. Δημήτρης Αβραμόπουλος ολοκλήρωσε πριν από λίγο την επίσκεψή του στη Μάλτα. Ο κ. Αβραμόπουλος συναντήθηκε χθες...

Γέφυρες θανάτου στην Ελλάδα

Αποκαλυπτική είναι η έρευνα της διαΝΕΟσις για τις γέφυρες στην Ελλάδα που αποτελούν κίνδυνο – θάνατο. Η μελέτη κάνει λόγο για έλλειμμα συντήρησης και...