Αρχική Ελλάδα Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας10:00 Eurosport 1
Βερολίνο
Formula E

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD

Τρίτες ελεύθερες δοκιμές

Formula 1 Grand Prix de Monaco

13:00 ΕΡΤ Sports HD

Τρίτες ελεύθερες δοκιμές

Formula 1 Grand Prix de Monaco

14:00 Eurosport 1

Βερολίνο

Formula E

14:30 Eurosport 2

Τελικός

WTA Νυρεμβέργη

15:15 Eurosport 1

Γύρος της Ιταλίας

Ποδηλασία

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD

Τελικός

ATP 250 Λυών

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD

Κατατακτήριες δοκιμές

Formula 1 Grand Prix de Monaco

16:00 ΕΡΤ Sports HD

Κατατακτήριες δοκιμές

Formula 1 Grand Prix de Monaco

16:30 Eurosport 2

Τελικός

ATP 250 Γενεύη

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD

ΑΕΚ – Χολαργός

Πλέι οφ Basket League

17:30 ΕΡΤ Sports HD

Ολυμπιακός – Βουλιαγμένη

Τρίτος Τελικός Α1 Ανδρών

17:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Μπάνβιτ – Αναντόλου Εφές

TBF Basketball Super League

18:00 COSMOTE SPORT 9 HD

ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ζενίτ

VTB United League

18:30 Eurosport 1

Tour De L Ain

Ποδηλασία

19:00 Novasports 1HD

Φροζινόνε – Κιέβο Βερόνα

Serie A

19:00 ACTION 24

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ

Τελικός Ποδισφαίρου Σάλας

19:30 ΕΡΤ SPORTS

Περιστέρι – Ηφαιστος Λήμνου

Πλέι οφ Basket League

21:00 Novasports 2HD

Λειψία – Μπάγερν Μονάχου

Τελικός Κυπέλλου Γερμανίας

21:30 Novasports 3HD

Μπολόνια – Νάπολι

Serie A

22:00 Novasports 1HD

Μπαρτσελόνα – Βαλένθια

Τελικός Κυπέλλου Ισπανίας

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Seattle Storm – Phoenix Mercury

WNBA

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΔΙΛΛΗΜΑ

WHAT/ IF

Μέρος 1

24/5/19

ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ

WHEN THEY SEE US

Σειρά μιας σεζόν

31/5/19

ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ

SHE’S GOTTA HAVE IT

Σεζόν 2

24/5/19

ΠΩΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ONLINE (ΓΡΗΓΟΡΑ)

HOW TO SELL DRUGS ONLINE (FAST)

31/5/19

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

GOOD GIRLS

Σεζόν 2

31/5/19

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ

THE PERFECTION

24/5/19

ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

ALWAYS BE MY MAYBE

31/5/19

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:

06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
08:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 AMSTERDAM, LONDΟΝ, NEW YORK: THE MAGNIFICENT THREE
14:30 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ)
17:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
17:15 Η ΚΥΡΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
18:35 SKYFALL
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00:05 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
01:10 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΜΙΑΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗΣ ΕΦΗΒΕΙΑΣ – Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:30 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΜΙΑΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗΣ ΕΦΗΒΕΙΑΣ – Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:00 ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
02:20 ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
03:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
03:10 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ

07:00 SPIRIT (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ)

07:30 ΓΙΑΚΑΡΙ

08:00 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ

08:30 Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ

09:00 OLD TOM

09:30 Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ

10:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ

10:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

12:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ

13:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ

14:00 ΛΑΟΣ ΚΑΙ ΚΟΛΩΝΑΚΙ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)

15:30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ – 2019)

16:30 SNAKE CHARMER

17:30 ΦΡΕΝΤΥ, Ο ΒΑΤΡΑΧΟΦΑΤΣΑΣ (ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)

19:00 SELFIE (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)

20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – 11ος ΚΥΚΛΟΣ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

21:00 ΒΙΚΤΩΡΙΑ (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

22:00 ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΟ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

23:45 ΣΕΛΜΑ

01:45 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)

03:45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – 11ος ΚΥΚΛΟΣ

04:30 ΒΙΚΤΩΡΙΑ (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)

05:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ


  

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)

06:45 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)

07:15 Οι μεν και δεν

07:45 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)

08:15 Της Ελλάδος τα Παιδιά

08:45 Daddy Cool (Ε)

09:45 Μια Ζωή (Kadin) – 2os Κύκλος

10:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε) – 3ος Κύκλος

11:45 Υγεία Πάνω Άπ’ Όλα – 7ος Κύκλος

13:00 Ant1 News

13:45 Merenda Mania

14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)

15:00 Κωνσταντίνου και Ελένης – 1ος κύκλος

16:00 Εκπαιδεύοντας Την Τζένη

17:00 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα

17:15 Το Πιο Λαμπρό Αστέρι

19:30 Ant1 News

20:45 Τζένη Τζένη

23:00 The Karate Kid

02:00 Vice – 7ος Κύκλος

03:00 Κάρμα (Ε)

04:00 Δούρειος Ίππος (Ε)

05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)

06:00 Καλημέρα Ελλάδα

06:00 Beyblade Burst

06:30 Sylvester And Tweety Mysteries

07:00 Tom & Jerry Kids

07:30 Χταποδοναύτες (Octonauts)

08:00 Robocar Poli

08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)

08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)

09:15 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)

09:45 Bobby And Bill

10:15 PJ Masks

10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)

11:15 Barbie Dreamhouse Adventures

12:00 Ben 10

12:30 Χαλάρωσε, Σκούμπι Ντου (Chill Out, Scooby Doo)

14:00 Stars System

15:00 Star News

15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) – 5ος Κύκλος

16:00 Τα φιλαράκια – 5ος κύκλος

16:30 Πως Να Κλέψετε Έναν Ουρανοξύστη (Tower Heist)

18:40 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα

18:50 House – 1ος Κύκλος

19:50 Star News

21:00 Power Rangers

23:30 Παρθένος Ετών 40 (The 40 Year-Old Virgin)

00:45 Mama

02:00 Το Πέμπτο Στοιχείο (The Fifth Element)

03:00 Red Riding – 1983

04:45 Ο Μπάτσος Της Μαμάς (Stop! Or My Mom Will Shoot)

05:00 Warehouse 13 – 3ος Κύκλος

06:00 Beyblade Burst

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers)

07:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie’s Wild West)

08:00 Βελούδο Από Μετάξι (Ε)

09:00 Οδηγός Καλής Ζωής

13:00 Ειδήσεις

13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!

16:50 Kitchen Lab

17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα

18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)

19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων

20:00 Το Σόι Σου, V (Ε)

20:50 Ψωνίζω Άρα Υπάρχω (Confessions Of A Shopaholic)

23:00 Πρωτοσέλιδος Έρωτας (I Love Trouble)

01:30 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)

01:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)

03:00 Beauty & The Beast, Ι

03:10 Beauty And The Beast, I

03:55 Beauty and the Beast – Κύκλος 1

04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

04:30 Deal, III

04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης

05:10 Εικόνες, IV (Ε)

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:00 Καλημέρα

10:00 Ακραία Φαινόμενα

12:30 Eco News

13:00 Goal Χωρίς Σύνορα

14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων

15:00 Ευρωεκλογές 2019

16:00 Ξένη Ταινία

18:00 Δελτίο Στη Νοηματική

18:15 Food Ν’ Friends

18:30 Food n’ Friends

19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων

20:50 Survivor: Ελλάδα – Τουρκία

22:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!

00:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές και Περιφερειακές Εκλογές 2019

01:00 WWE Raw

02:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019

02:15 After Dark

03:15 Dot. (Ε)

04:00 Happy Traveller (Ε)

04:15 Food Ν’ Friends (Ε)

05:00 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν (Ε)

05:15 Happy Traveller (Ε)

06:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019

06:00 Private Practice (Ε)

07:00 Scandal (E)

08:00 Η Αγορά Σήμερα

09:00 Η αγορά σήμερα

10:00 Η αγορά σήμερα

11:00 Η αγορά σήμερα

13:00 Η αγορά σήμερα

14:00 La Dona (Ε)

15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)

15:50 Η Βασίλισσα της Καρδιάς

16:45 Chicago Fire (Ε)

17:30 Castle (Ε)

18:15 Saving Hope (Ε)

19:10 Private Practice (Ε)

20:05 Riviera

21:00 As Good As It Gets

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ

22:10 As Good As It Gets

23:00 Britannia

00:00 Castle (Ε)

01:00 Saving Hope (Ε)

02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)

03:00 Vice (Ε)

04:00 Close Up

05:00 Φυγόκεντρος (Ε)

06:00 Private Practice (Ε)

09:45 Έλα Χαμογέλα

12:50 Open Sport

13:55 Η Ευρώπη Για Μένα

14:00 Open News

14:30 Όλα Λάθος

17:40 Open News Στη Νοηματική

17:50 Revenge Body

18:55 Open News

20:00 Ο Ατσίδας

22:00 Αλέξανδρος (Alexander)

01:30 Νιότη (Youth)

03:45 French Kiss

06:00 ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΡΕΝΟ

07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ

07:45 ΜΠΑΝΓΚΟΚ, Η ΠΟΛΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ

08:45 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΟΥ ΒΙΒΑΛΝΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΙΑΤΣΟΛΑ

10:00 ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΣΙΑ ΣΤΟ ΙΡΑΝ: ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΣΥΝΟΡΑ

11:00 11 ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ

12:30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Δ’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13:30 ΑΓΡΟWEEK

14:30 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

15:00 Η ΝΟΣΤΙΜΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

16:30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ

17:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ

18:00 ALLERT3

19:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ

20:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ – Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ

21:00 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22:30 Ο ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

00:30 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ

01:30 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)

02:30 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ – Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ

03:30 11 ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ

05:00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Δ’ ΚΥΚΛΟΣ)

05:30 ALLERT3

06:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ

06:00 DRAKE AND JOSH

06:30 BIG TIME RUSH

07:00 WALLYKAZAM!

07:30 KID E CATS

08:00 BECCA’S BUNCH

08:30 EVERYTHING’S ROSIE

09:00 TOP WING

09:30 EVERYTHING’S ROSIE

10:00 PAW PATROL

10:30 44 ΓΑΤΕΣ

11:00 BUTTERBEAN’S CAFE

11:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ

12:00 LEGO FRIENDS

12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

13:30 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ

14:00 WINX

14:30 REGAL ACADEMY

15:00 MAGGIE & BIANCA

15:30 ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΖΙ

16:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ

16:30 KUU KUU HARAJUKU

17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

17:30 RUSTY RIVETS

18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

18:30 PAW PATROL

19:00 44 ΓΑΤΕΣ

19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

20:00 FANBOY AND CHUM CHUM

20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ

21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ

22:00 ΓΟΥΡΟΥΝΙ ΚΑΤΣΙΚΑ ΜΠΑΝΑΝΑ ΓΡΥΛΟΣ

22:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ

23:00 VICTORIOUS

23:30 THE THUNDERMANS

00:00 HUNTER STREET

00:30 DRAKE AND JOSH

01:00 DRAKE AND JOSH

01:25 BIG TIME RUSH

01:50 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ

02:15 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ

02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ

03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ

03:30 THE THUNDERMANS

03:55 SUPAH NINJAS

04:20 SUPAH NINJAS

04:45 TRUE JACKSON

05:10 TRUE JACKSON

05:35 ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ

06:00 DRAKE AND JOSH

09:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ

09:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ

10:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ

11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ

12:00 Ο ΛΟΡΔΟΣ ΕΛΓΙΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΕΤΡΕΣ ΑΝΕΥ ΑΞΙΑΣ

13:00 Η ΘΕΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ, ΣΠΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

13:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ

14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ

15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ

16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ

16:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ

17:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ

18:30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΖΩΓΡΑΦΩΝ

19:00 ΚΑΝΝΕΣ, ΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

20:00 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ (ΣΤΙΧΟΥΡΓΟΙ)

20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ

21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ

22:00 ΡΑΣΟΜΟΝ

23:30 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ – ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΕΦΕΡΗΣ

01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Source link

Ροή Ειδήσεων

Ο Παναθηναϊκός έβγαλε ψυχή και σταμάτησε τον Ολυμπιακό 1-1 στο ΟΑΚΑ • Tvkosmos

Ο Παναθηναϊκός έβγαλε ψυχή και σταμάτησε τον Ολυμπιακό 1-1 στο ΟΑΚΑ • Tvkosmos ΑρχικήΑθλητικάΟ Παναθηναϊκός έβγαλε ψυχή και σταμάτησε τον Ολυμπιακό 1-1 στο ΟΑΚΑ Source link...

Τρένο η Λίβερπουλ πέρασε 2-1 και το εμπόδιο της Τσέλσι • Tvkosmos

Ούτε στο Λονδίνο δεν σταμάτησε η φετινή υπερταχεία του Γιούργκεν Κλοπ! Η Λίβερπουλ νίκησε 2-1 την Τσέλσι στο “Στάμφορντ Μπριτζ” και πανηγύρισε την έκτη...

Η Ευρώπη του Στέφανου Τσιτσιπά πήρε το τρόπαιο • Tvkosmos

Η ομάδα της Ευρώπης με τον Στέφανο Τσιτσιπά να αγωνίζεται, επικράτησε της μικτής κόσμου και κατέκτησε το Laver Cup. Σχετικές Ειδήσεις Ο κορυφαίος Έλληνας τενίστας...

«Δική μου η ευθύνη για τα προβλήματα στην άμυνα» • Tvkosmos

Στην αμυντική δυσλειτουργία απέδωσε την ισοπαλία 2-2 στο ντέρμπι με τον Άρη στο γήπεδο της Τούμπας, ο τεχνικός του ΠΑΟΚ Αμπέλ Φερέιρα. Σχετικές Ειδήσεις Στη...

«Φεύγω στενοχωρημένος από την ισοπαλία» • Tvkosmos

Ο σκόρερ του πρώτου γκολ του Άρη, Μπράουν Ιντέγε, δεν έμεινε ικανοποιημένος από το βαθμό της ισοπαλίας στην Τούμπα. Σχετικές Ειδήσεις Ο Νιγηριανός επιθετικός, άνοιξε...