Αρχική Ελλάδα Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας10:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Πρώτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP
SHARK Helmets Grand Prix de France

12:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Προημιτελικός ATP Masters 1000

Internazionali BNL d’ Italia

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Προημιτελικός ATP Masters 1000

Internazionali BNL d’ Italia

15:05 COSMOTE SPORT 5 HD

Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές MotoGP

SHARK Helmets Grand Prix de France

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Προημιτελικός ATP Masters 1000

Internazionali BNL d’ Italia

19:00 ΕΡΤ Sports HD

Ολυμπιακός – ΑΕΚ

Handball Premier

19:00 Novasports 1HD

Φενέρμπαχτσε-Αναντόλου Εφές

EuroLeague – Final Four

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Προημιτελικός ATP Masters 1000

Internazionali BNL d’ Italia

22:00 Novasports 1HD

ΤΣΣΚΑ – Ρεάλ Μαδρίτης

EuroLeague – Final Four

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


ΔΙΛΛΗΜΑ

WHAT/ IF

Μέρος 1

24/5/19

Η ΒΡΟΧΗ

THE RAIN

Σεζόν 2

17/5/19

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ!

NAILED IT!

Σεζόν 3

17/5/19

ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ

WHEN THEY SEE US

Σειρά μιας σεζόν

31/5/19

ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ

SHE’S GOTTA HAVE IT

Σεζόν 2

24/5/19

ΠΩΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ONLINE (ΓΡΗΓΟΡΑ)

HOW TO SELL DRUGS ONLINE (FAST)

31/5/19

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

GOOD GIRLS

Σεζόν 2

31/5/19

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΑ ΛΕΜΕ ΧΤΕΣ

SEE YOU YESTERDAY

17/5/19

Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ

THE PERFECTION

24/5/19

ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

ALWAYS BE MY MAYBE

31/5/19

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

THE BLACKLIST

THE BLACKLIST

Σεζόν 6

12/5/19

SPRING BINGING MADNESS

ΟΙ ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ

THE FLINTSTONES

16/5/19

ΚΑΣΠΕΡ, ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙ

CASPER

16/5/19

EMOJI: Η ΤΑΙΝΙΑ

THE EMOJI MOVIE

4/5/19

ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ

PITCH BLACK

16/5/19

MIAMI VICE

MIAMI VICE

16/5/19

ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ

ABOUT A BOY

16/5/19

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:

08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ…
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
19:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ – ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΚΕΝΤΡΩΩΝ, ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗ ΛΕΒΕΝΤΗ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:10 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
03:15 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
03:45 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
04:30 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

06:15 ΜΑΓΙΑ

06:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

07:00 SPIRIT (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

07:25 ΜΑΓΙΑ (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

08:00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)

08:30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)

09:00 ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)

09:30 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)

10:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ

11:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ

12:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ

13:00 ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ, ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΟ

14:00 ΜΑΓΙΑ (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)

14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

15:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ

16:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ

17:00 Ο ΜΑΓΚΟΥΦΗΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)

18:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

20:30 Η ΖΩΗ ΕΝ ΤΑΦΩ

22:30 QUANTUM OF SOLACE

00:30 SILVANA (DOC ON ΕΡΤ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

02:20 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ

04:20 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ

05:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ


  

06:00 Καλημέρα Ελλάδα

10:00 Το Πρωινό

13:00 Ant1 News

14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)

15:00 Rouk Zouk

16:00 Κάτι Ψήνεται

17:15 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα

17:30 Still Standing

18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα

19:30 Ant1 News

20:45 Η Επιστροφή

21:45 Αγάπη Μόνο

01:00 Εξολοθρευτής 3: Η Εξέγερση Των Μηχανών (Terminator 3: Rise Of The Machines)

02:00 Vice – 7ος Κύκλος

03:00 Κάρμα (Ε)

03:15 Εγκλήματα (Ε)

04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)

04:30 Δούρειος Ίππος (Ε)

05:15 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)

06:00 Christine – 4ος Κύκλος

07:30 Shopping Star (Ε)

09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου

12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα

14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 1ος+2ος Κύκλος

15:00 Star News

15:45 Keep Running

15:50 Shopping Star

17:30 Elif – 2ος Κύκλος

18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα

18:40 Τροχός Της Τύχης

19:50 Star News

21:00 Η Χιονάτη Και Ο Κυνηγός (Snow White And The Huntsman)

23:40 Καταδίωξη Σε Δυο Ηπείρους (Survivor)

00:30 Ευρωεκλογές 2019

01:30 Ο Ήχος Του Θανάτου (One Missed Call)

03:15 Η Αυτοκρατορία Των Λύκων (Empire Of The Wolves)

03:45 Θανάσιμη Εκτέλεση (Command Performance)

06:00 Beyblade Burst

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)

07:45 Happy Day Στον Alpha, VI

10:30 Alpha Ρεπορτάζ

12:15 Ειδήσεις

13:00 Ελένη

15:00 Το Δόλωμα

17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα

17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙI (Ε)

18:00 Deal, III

19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων

20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ

21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)

21:50 Το Τατουάζ, II

23:10 Φως Στο Τούνελ, VII

23:45 Φως στο τούνελ

01:30 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου: ΚΙΝΑΛ

01:40 Μετά τα μεσάνυχτα

02:10 Οδηγός καλής ζωής

02:15 Διακαναλική Συνένετευξη Τύπου »ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α»

03:00 Rules Οf Εngagement, III

03:10 Rules of Engagement – 3ος Κύκλος

03:30 Rules of Engagement – 3ος Κύκλος

03:40 Rules Οf Εngagement, III

04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

04:10 Rules of Engagement – 3ος Κύκλος

04:30 Deal, III

04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης

05:10 Εικόνες, IV (Ε)

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:00 Σήμερα

10:00 Αταίριαστοι

11:30 Μαζί Σου

14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων

15:00 Power Of Love

18:00 Δελτίο Στη Νοηματική

18:10 Μαύρη Θάλασσα

19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων

20:50 Η Ελληνική Χρεοκοπία – Μέρος 4ο

21:50 Power Of Love Gala

01:00 WWE Raw

01:30 After Dark (Ε)

03:15 Dot. (Ε)

03:30 Dark Minds – 1ος Κύκλος

04:15 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν (Ε)

04:30 Facing Evil

05:00 Μαζί Σου (Ε)

05:15 Happy traveller

06:00 Καλημέρα

06:00 Private Practice (Ε)

07:00 Scandal (Ε)

08:00 Η Αγορά Σήμερα

09:00 Η αγορά σήμερα

10:00 Η αγορά σήμερα

11:00 Η αγορά σήμερα

13:00 Δημοπρασίες – Η Αγορά Σήμερα

14:00 La Dona

15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)

15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς

16:45 Chicago Fire

17:30 Castle

18:15 Saving Hope

19:10 Private Practice

20:05 Scandal

21:00 Money Monster

23:00 Mayday

00:00 Castle (Ε)

01:00 Saving Hope (Ε)

02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.

03:00 Vice (Ε)

04:00 Close Up

05:00 Φυγόκεντρος (Ε)

06:00 Private Practice (Ε)

07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00

09:45 Ευτυχείτε

13:00 Μεσημεριάτικα

13:55 Η Ευρώπη Για Μένα

14:00 Open News

15:00 Για Την Παρέα

16:30 Open News Στη Νοηματική

16:40 Μοντέρνα Σταχτοπούτα

18:55 Open News

20:00 MacGyver – 2oς Κύκλος

21:00 Η Συμμορία Των Δεκατριών (Ocean’s Thirteen)

23:45 Criminal Minds – 13ος Κύκλος

00:15 Kate And Leopold

00:45 Εκλογές 2019 – Η Ώρα Της Ευρώπης

01:45 Scary Movie 2

02:30 Ερασιτέχνης Ζιγκολό (Fading Gigolo)

03:15 We Are Your Friends

04:15 Για Την Παρέα (Ε)

04:45 Για Την Παρέα (Ε)

05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει

06:00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΑ ΙΜΑΛΑΙΑ

07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ

08:00 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ

08:30 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ

09:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

12:00 ΑΝΤΑΡΣΥΑ: ΔΙΑΚΑΝΑΛΙΚΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ

13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ

14:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ

15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ

16:00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΑ ΙΜΑΛΑΙΑ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

17:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ

18:00 ΚΑΙΡΟΣ

18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

19:15 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ

21:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ

21:55 ΚΑΙΡΟΣ

22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

23:00 Η ΖΩΗ ΣΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

00:30 ΕΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

01:00 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ

05:00 Η ΖΩΗ ΣΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ

06:00 DRAKE AND JOSH

06:30 BIG TIME RUSH

07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

08:00 Zack & Quack

08:30 Σούπερ Ζωάκια

09:00 Team Umizoomi

09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι

10:00 Η Κίβα Mπορεί

10:30 Paw Patrol

11:00 Σίμερ & Σάιν

11:30 Ράστυ Ρίβετς

12:00 Kuu Kuu Harajuku

12:30 Danny Phantom

13:00 Avatar

13:30 Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα

14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης

14:30 Winx Club

15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends

15:30 Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών

16:00 Regal Academy

16:30 Kung Fu Panda

17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης

17:30 Paw Patrol

18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου

18:30 Σίμερ & Σάιν

19:00 Η Μέρα Της Σάνη

19:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του

20:00 Τα Mυστικά Tης Αβύσσου

20:30 Mysticons

21:00 Lego Ninjago: Masters Of Spinjitzu

21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης

22:00 The Thundermans

22:30 The Thundermans

23:00 The Thundermans

23:30 The Thundermans

00:00 Hunter Street

00:40 Drake & Josh

01:00 Drake & Josh

01:25 Big Time Rush

01:50 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ

02:15 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ

02:40 The Haunted Hathaways

03:05 The Haunted Hathaways

03:30 The Thundermans

03:55 Supah Ninjas

04:20 Supah Ninjas

04:45 True Jackson

05:10 True Jackson

05:35 Μαξ & Σρεντ

06:00 Drake & Josh

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ

20:30 «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΕΚΛΗΤΑΙ»

22:00 Ο ΘΙΑΣΟΣ

01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Source link

Ροή Ειδήσεων

Επενδύσεις 2 δισ. ευρώ σε δίκτυα νέας γενιάς έως το 2022 από τον ΟΤΕ

Η βιώσιμη ανάπτυξη είναι άρρηκτα συνδεδεμένη με την επιχειρηματική στρατηγική του Ομίλου ΟΤΕ και διέπει το σύνολο της λειτουργίας του, από τα προϊόντα και...

Πρόεδρος της Βουλής με διπλό ιστορικό ρεκόρ το «πολιτικό παιδί» του Αβέρωφ

Πρόεδρος της Βουλής με διπλό ιστορικό ρεκόρ το «πολιτικό παιδί» του Αβέρωφ ΑρχικήΠολιτικήΠρόεδρος της Βουλής με διπλό ιστορικό ρεκόρ το «πολιτικό παιδί» του Αβέρωφ Source...