Αρχική Ελλάδα Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας12:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Σάκκαρη-Παβλιουτσένκοβα ATP Masters 1000
Internazionali BNL d’ Italia, τένις

22:00 Novasports 1HD

Γουέστ Μπρόμιτς-Άστον Βίλα

Championship

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΔΙΛΛΗΜΑ

WHAT/ IF

Μέρος 1

24/5/19

Η ΒΡΟΧΗ

THE RAIN

Σεζόν 2

17/5/19

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ!

NAILED IT!

Σεζόν 3

17/5/19

ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ

WHEN THEY SEE US

Σειρά μιας σεζόν

31/5/19

ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ

SHE’S GOTTA HAVE IT

Σεζόν 2

24/5/19

ΠΩΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ONLINE (ΓΡΗΓΟΡΑ)

HOW TO SELL DRUGS ONLINE (FAST)

31/5/19

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

GOOD GIRLS

Σεζόν 2

31/5/19

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΑ ΛΕΜΕ ΧΤΕΣ

SEE YOU YESTERDAY

17/5/19

Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ

THE PERFECTION

24/5/19

ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

ALWAYS BE MY MAYBE

31/5/19

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

THE BLACKLIST

THE BLACKLIST

Σεζόν 6

12/5/19

SPRING BINGING MADNESS

ΟΙ ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ

THE FLINTSTONES

16/5/19

ΚΑΣΠΕΡ, ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙ

CASPER

16/5/19

EMOJI: Η ΤΑΙΝΙΑ

THE EMOJI MOVIE

4/5/19

ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ

PITCH BLACK

16/5/19

MIAMI VICE

MIAMI VICE

16/5/19

ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ

ABOUT A BOY

16/5/19

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:

08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ…
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
16:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
17:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:10 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
03:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
03:15 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
04:10 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
05:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ

06:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ

07:00 SPIRIT (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

07:25 ΜΑΓΙΑ (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

08:00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)

08:30 ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ (OΤΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ…)

09:30 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)

10:30 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

11:30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

12:30 PASSWORD

13:30 SPIRIT (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)

14:00 ΜΑΓΙΑ (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)

14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

15:00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ ΝΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΟΡΜΗΣ κας ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ

16:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ

16:50 ΤΣΑΚΙΤΖΗΣ, Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΩΝ ΦΤΩΧΩΝ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)

18:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

20:30 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)

21:30 GREAT MYSTERIES AND MYTHS OF THE 20th CENTURY

22:00 64oς ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ EUROVISION 2019 – Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

00:10 ΣΤΡΕΛΛΑ (ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

02:10 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ

04:00 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)

05:00 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ

05:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ


  

06:00 Καλημέρα Ελλάδα

10:00 Το Πρωινό

13:00 Ant1 News

14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)

15:00 Rouk Zouk

16:00 Κάτι Ψήνεται

17:15 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα

17:30 Still Standing

18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα

19:30 Ant1 News

20:45 Η Επιστροφή

21:45 Πέτα Τη Φριτέζα

22:45 Εξολοθρευτής 3: Η Εξέγερση Των Μηχανών (Terminator 3: Rise Of The Machines)

01:00 Vice – 7ος Κύκλος

02:00 4ΧΧΧ4 (Ε)

02:30 4ΧΧΧ4 (Ε)

03:00 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)

03:15 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)

04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)

05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)

06:00 Καλημέρα Ελλάδα

06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)

07:30 Shopping Star (Ε)

09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου

12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα

14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 1ος+2oς Κύκλος

15:00 Star News

15:50 Shopping Star

17:30 Elif – 2ος Κύκλος

18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα

18:40 Τροχός Της Τύχης

19:50 Star News

21:00 MasterChef – 3oς Κύκλος

23:15 Red 2

01:45 MasterChef – 3oς Κύκλος (Ε)

04:00 Grimm – 1ος Κύκλος

06:00 Christine – 4ος Κύκλος

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)

07:45 Happy Day Στον Alpha, VI

10:30 Alpha Ρεπορτάζ

12:15 Ειδήσεις

13:00 Ελένη

15:00 Μάντεψε Τι Κάνω Τα Βράδια

17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα

17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙI (Ε)

18:00 Deal, III

19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων

20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ

21:00 Το Σόι Σου, V

21:50 Το Τατουάζ, II

23:00 Το Τατουάζ Κ2

00:15 Μετά Τα Μεσάνυχτα

01:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙI (Ε)

02:30 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙI (Ε)

03:00 Rules Οf Εngagement, II

03:30 Rules Οf Εngagement, II

04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

04:30 Deal, III (Ε)

05:10 Εικόνες, IV (Ε)

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:00 Σήμερα

10:00 Αταίριαστοι

11:30 Μαζί Σου

14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων

15:00 Power Of Love

18:00 Δελτίο Στη Νοηματική

18:10 Μαύρη Θάλασσα

19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων

20:50 Survivor: Ελλάδα – Τουρκία

00:15 Βινύλιο

02:15 Power Of Love (Ε)

05:00 Μαζί Σου (Ε)

06:00 Σήμερα

06:00 Private Practice (Ε)

07:00 Scandal (Ε)

08:00 Η Αγορά Σήμερα

09:00 Η αγορά σήμερα

10:00 Η αγορά σήμερα

11:00 Η αγορά σήμερα

13:00 Δημοπρασίες – Η Αγορά Σήμερα

14:00 La Dona

15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)

15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς

16:45 Chicago Fire (Ε)

17:30 Castle

18:15 Saving Hope

19:10 Private Practice

20:05 Scandal

21:00 Deadly Inferno

22:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου

22:10 Deadly Inferno

23:00 Mayday

00:00 Castle (Ε)

01:00 Saving Hope (Ε)

02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.

03:00 Vice (Ε)

04:00 Close Up

05:00 Φυγόκεντρος (Ε)

06:00 Private Practice (Ε)

07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00

09:45 Ευτυχείτε

13:00 Μεσημεριάτικα

13:55 Η Ευρώπη Για Μένα

14:00 Open News

15:00 Για Την Παρέα

16:45 Open News Στη Νοηματική

17:00 Ο Παραμυθάς

18:55 Open News

20:00 MacGyver – 2oς Κύκλος

21:00 Αλ Τσαντίρι Νιουζ

23:15 Οι Πειρατές Του Αιγαίου

00:00 Criminal Minds – 13ος Κύκλος

00:15 Εκλογές 2019 – Η Ώρα Της Ευρώπης

01:00 Criminal Minds – 12ος Κύκλος

01:15 Criminal Minds – 12ος Κύκλος

02:00 Kate And Leopold

02:15 Ζήτημα Εμπιστοσύνης (The Trust)

04:00 Για Την Παρέα (Ε)

05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30

06:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ

07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ

07:50 ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ

08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ

08:50 ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ

09:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ

09:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

12:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ

14:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ

15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)

16:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ

17:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ

18:00 ΚΑΙΡΟΣ

18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

19:15 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ

21:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ

21:55 ΚΑΙΡΟΣ

22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

23:00 ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ

00:00 ΚΟΛΑΣΜΕΝΗ ΛΕΩΦΟΡΟΣ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

01:00 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ

05:00 ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ

06:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ

06:00 DRAKE AND JOSH

06:30 BIG TIME RUSH

07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

08:00 Zack & Quack

08:30 Σούπερ Ζωάκια

09:00 Team Umizoomi

09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι

10:00 Η Κίβα Mπορεί

10:30 Paw Patrol

11:00 Σίμερ & Σάιν

11:30 Ράστυ Ρίβετς

12:00 Kuu Kuu Harajuku

12:30 Danny Phantom

13:00 Avatar

13:30 Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα

14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης

14:30 Winx Club

15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends

15:30 Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών

16:00 Regal Academy

16:30 Kung Fu Panda

17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης

17:30 Paw Patrol

18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου

18:30 Σίμερ & Σάιν

19:00 Η Μέρα Της Σάνη

19:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του

20:00 Τα Mυστικά Tης Αβύσσου

20:30 Mysticons

21:00 Lego Ninjago: Masters Of Spinjitzu

21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης

22:00 The Loud House

22:30 Dragon Ball Super

23:00 Victorious

23:30 The Thundermans

00:00 Hunter Street

00:40 Drake & Josh

01:00 Drake & Josh

01:25 Big Time Rush

01:50 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ

02:15 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ

02:40 The Haunted Hathaways

03:05 The Haunted Hathaways

03:30 The Thundermans

03:55 Supah Ninjas

04:20 Supah Ninjas

04:45 True Jackson

05:10 True Jackson

05:35 Μαξ & Σρεντ

06:00 Drake & Josh

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

10:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

11:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ

22:00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΑΙΞΠΗΡ

23:00 Η ΒΟΥΛΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΤΗ ”ΜΑΧΗ” ΤΩΝ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΩΝ

00:00 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ (ΣΤΙΧΟΥΡΓΟΙ)

00:30 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ

01:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ

01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Source link

Ροή Ειδήσεων

«Μας γ@μ… οι μαφιόζοι κάθε εβδομάδα» • Tvkosmos

Ξέσπασε ο Γιαννακόπουλος για Euroleague: «Μας γ@μ… οι μαφιόζοι κάθε εβδομάδα» • Tvkosmos ΑρχικήΑθλητικάΞέσπασε ο Γιαννακόπουλος για Euroleague: «Μας γ@μ… οι μαφιόζοι κάθε εβδομάδα» Source link...

«Ουδέποτε υπήρξε κατάληψη εθνικού εδάφους» • Tvkosmos

Όλγα Κεφαλογιάννη: «Ουδέποτε υπήρξε κατάληψη εθνικού εδάφους» • Tvkosmos ΑρχικήΠολιτικήΌλγα Κεφαλογιάννη: «Ουδέποτε υπήρξε κατάληψη εθνικού εδάφους» Source link

Συνελήφθη 43χρονος αλλοδαπό για όπλα και ναρκωτικά

Τι εντόπισαν οι Αρχές στην διάρκεια της έρευνάς τους Στην σύλληψη ενός 46χρονου αλλοδαπού για παράβαση του νόμου περί ναρκωτικών ουσιών και όπλων, στον Κολωνό...

«Την άλλη φορά κλείσε τα πόδια σου για να μη σε βιάσουν»

Σάλος με δικαστή: «Την άλλη φορά κλείσε τα πόδια σου για να μη σε βιάσουν» ΑρχικήΔιεθνήΣάλος με δικαστή: «Την άλλη φορά κλείσε τα πόδια σου...