Αρχική Ελλάδα Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας12:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000
Internazionali BNL d’ Italia

15:45 COSMOTE SPORT 3 HD

Κολονία-Ρέγκενσμπουργκ

Bundesliga 2

19:00 ΕΡΤ Sports HD

Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός

Πόλο Γυναικών

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Ανδόρα-Μπαρτσελόνα

ACB Liga Endesa

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD

ATP Masters 1000

Internazionali BNL d’ Italia

20:00 Novasports 1HD

Μπολόνια – Πάρμα

Serie A

22:00 Novasports 1HD

Ίντερ – Κιέβο Βερόνα

Serie A

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΔΙΛΛΗΜΑ

WHAT/ IF

Μέρος 1

24/5/19

Η ΒΡΟΧΗ

THE RAIN

Σεζόν 2

17/5/19

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ!

NAILED IT!

Σεζόν 3

17/5/19

ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ

WHEN THEY SEE US

Σειρά μιας σεζόν

31/5/19

ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ

SHE’S GOTTA HAVE IT

Σεζόν 2

24/5/19

ΠΩΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ONLINE (ΓΡΗΓΟΡΑ)

HOW TO SELL DRUGS ONLINE (FAST)

31/5/19

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

GOOD GIRLS

Σεζόν 2

31/5/19

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΑ ΛΕΜΕ ΧΤΕΣ

SEE YOU YESTERDAY

17/5/19

Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ

THE PERFECTION

24/5/19

ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

ALWAYS BE MY MAYBE

31/5/19

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

THE BLACKLIST

THE BLACKLIST

Σεζόν 6

12/5/19

SPRING BINGING MADNESS

ΟΙ ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ

THE FLINTSTONES

16/5/19

ΚΑΣΠΕΡ, ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙ

CASPER

16/5/19

EMOJI: Η ΤΑΙΝΙΑ

THE EMOJI MOVIE

4/5/19

ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ

PITCH BLACK

16/5/19

MIAMI VICE

MIAMI VICE

16/5/19

ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ

ABOUT A BOY

16/5/19

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:

08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ…
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
16:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
17:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:10 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
03:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
03:15 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
04:10 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
05:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ

07:00 SPIRIT (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

07:25 ΜΑΓΙΑ (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

08:00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)

08:35 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)

09:00 ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)

09:30 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)

10:30 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

11:30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

12:30 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ

13:30 SPIRIT (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)

14:00 ΜΑΓΙΑ (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)

14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ

16:00 ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)

16:30 ΓΡΑΦΗ ΚΑΘΑΡΗ

17:30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

18:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

19:30 ΤΕΤΡΑΔΙΑ, ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΛΑΣ

20:00 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ… (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)

20:30 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)

22:30 FARGO (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

23:30 ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ, ΣΙΝΓΚΑΛ; (ντοκgr) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

01:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ

02:30 ΤΕΤΡΑΔΙΑ, ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΛΑΣ

03:00 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ… (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)

03:30 ΓΡΑΦΗ ΚΑΘΑΡΗ

04:30 ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)

05:00 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ

06:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ


  

06:00 Καλημέρα Ελλάδα

10:00 Το Πρωινό

13:00 Ant1 News

14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)

15:00 Rouk Zouk

16:00 Κάτι Ψήνεται

17:15 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα

17:30 Still Standing

18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα

19:30 Ant1 News

20:45 Η Επιστροφή

21:45 Πετά Τη Φριτέζα

22:45 Illuminati: Οι Πεφωτισμένοι (Angels & Demons)

01:00 Vice – 7ος Κύκλος

01:45 Η Επιστροφή (Ε)

02:30 4ΧΧΧ4 (Ε)

02:45 4ΧΧΧ4 (Ε)

03:00 VICE Κ6

03:15 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)

03:30 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)

04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)

04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)

05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)

05:15 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)

06:00 Καλημέρα Ελλάδα

06:00 Λαγωνικό Άμεσης Δράσης (Κ-911)

07:30 Shopping Star (Ε)

09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου

12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα

14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 1ος + 2ος Κύκλος

15:00 Star News

15:50 Shopping Star

17:30 Elif – 2ος Κύκλος

18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα

18:40 Τροχός Της Τύχης

19:50 Star News

21:00 MasterChef – 3oς Κύκλος

23:00 Νυχτερινή καταδίωξη

23:10 Απόψε Τρώμε Στης Ιοκάστης

01:00 MasterChef – 3oς Κύκλος (Ε)

01:45 MasterChef – 3oς Κύκλος (Ε)

03:15 Grimm – 1ος Κύκλος

04:00 Grimm – 1ος Κύκλος

06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)

07:45 Happy Day Στον Alpha, VI

10:30 Alpha Ρεπορτάζ

12:15 Ειδήσεις

13:00 Ελένη

15:00 Ο Γλυκοψεύτης

17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα

17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙI (Ε)

18:00 Deal, III

19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων

20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ

21:00 Το Σόι Σου, V

21:50 Το Τατουάζ, II

23:00 Το Τατουάζ Κ2

00:15 Κακές Παρέες (Bad Company)

01:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙI (Ε)

02:30 Rules Οf Εngagement, II

03:00 Rules Οf Εngagement, II

04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

04:30 Deal, III (Ε)

05:10 Εικόνες, IV (Ε)

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:00 Σήμερα

10:00 Αταίριαστοι

11:30 Μαζί Σου

14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων

15:00 Power Of Love

18:00 Δελτίο Στη Νοηματική

18:10 Μαύρη Θάλασσα

19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων

20:50 Survivor: Ελλάδα – Τουρκία

23:40 Ράδιο Αρβύλα

00:15 Βινύλιο

01:40 Power Of Love (Ε)

02:15 Power Of Love (Ε)

04:30 Μαζί Σου (Ε)

05:00 Μαζί Σου (Ε)

06:00 Σήμερα

06:00 Private Practice (Ε)

07:00 Scandal (Ε)

08:00 Η Αγορά Σήμερα

09:00 Η αγορά σήμερα

10:00 Η αγορά σήμερα

11:00 Η αγορά σήμερα

13:00 Δημοπρασίες – Η Αγορά Σήμερα

14:00 La Dona

15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)

15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς

16:45 Chicago Fire (Ε)

17:30 Castle

18:15 Saving Hope

19:10 Private Practice

20:05 Scandal

21:00 Premium Rush

23:00 Mayday

00:00 Castle (Ε)

01:00 Saving Hope (Ε)

02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.

03:00 Vice (Ε)

04:00 Close Up

05:00 Φυγόκεντρος (Ε)

06:00 Private Practice (Ε)

07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00

09:45 Ευτυχείτε

13:00 Με Το Νι Και Με Το Σίγμα

13:55 Η Ευρώπη Για Μένα

14:00 Open News

15:00 Για Την Παρέα

16:45 Open News Στη Νοηματική

17:00 O Πιο Καλός Ο Μαθητής

18:55 Open News

20:00 MacGyver – 1oς Κύκλος

21:00 Σε Βαθιά Νερά (Dark Tide)

23:00 Criminal Minds – 13ος Κύκλος

00:00 Criminal Minds – 13ος Κύκλος

00:15 Criminal Minds – 12ος Κύκλος

01:00 Επιχείρηση Εσκομπάρ (The Infiltrator)

01:15 Ζήτημα Εμπιστοσύνης (The Trust)

03:00 Ξένη Ταινία

03:15 Αναρχία (Anarchy)

05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30

06:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ

07:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ

08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ

09:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ

09:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

12:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ

14:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ

15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ

16:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ

17:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ

18:00 ΚΑΙΡΟΣ

18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

19:15 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ

21:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ

21:55 ΚΑΙΡΟΣ

22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

23:00 ΚΙΝΗΤΗ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑ: Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ

00:00 ΚΟΛΑΣΜΕΝΗ ΛΕΩΦΟΡΟΣ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

01:00 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ

05:00 ΚΙΝΗΤΗ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑ: Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ

06:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ

06:00 DRAKE AND JOSH

06:30 BIG TIME RUSH

07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

08:00 Zack & Quack

08:30 Σούπερ Ζωάκια

09:00 Team Umizoomi

09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι

10:00 Η Κίβα Mπορεί

10:30 Paw Patrol

11:00 Σίμερ & Σάιν

11:30 Ράστυ Ρίβετς

12:00 Kuu Kuu Harajuku

12:30 Danny Phantom

13:00 Avatar

13:30 Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα

14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης

14:30 Winx Club

15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends

15:30 Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών

16:00 Regal Academy

16:30 Kung Fu Panda

17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης

17:30 Paw Patrol

18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου

18:30 Σίμερ & Σάιν

19:00 Η Μέρα Της Σάνη

19:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του

20:00 Τα Mυστικά Tης Αβύσσου

20:30 Mysticons

21:00 Χελονονιντζάκια: Η Άνοδος

21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης

22:00 The Loud House

22:30 Dragon Ball Super

23:00 Victorious

23:30 The Thundermans

00:00 Hunter Street

00:40 Drake & Josh

01:00 Drake & Josh

01:25 Big Time Rush

01:50 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ

02:15 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ

02:40 The Haunted Hathaways

03:05 The Haunted Hathaways

03:30 The Thundermans

03:55 Supah Ninjas

04:20 Supah Ninjas

04:45 True Jackson

05:10 True Jackson

05:35 Μαξ & Σρεντ

06:00 Drake & Josh

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ

22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

23:00 ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΕΣ ΑΛΛΗΛ – ΕΠΙ – ΔΡΑΣΕΙΣ

00:00 ΚΑΝΝΕΣ, ΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

01:00 ΚΟΝΤΑΚΤ

01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Source link

Ροή Ειδήσεων

Εφιαλτικές εκτιμήσεις για τη ζημιά στην Ελλάδα από τη χρεοκοπία της Thomas Cook

Εφιαλτικές εκτιμήσεις για τη ζημιά στην Ελλάδα από τη χρεοκοπία της Thomas Cook ΑρχικήΟικονομίαΕφιαλτικές εκτιμήσεις για τη ζημιά στην Ελλάδα από τη χρεοκοπία της Thomas...

Φόβοι Παναγιωτόπουλου για εισροή τζιχαντιστών στην Ελλάδα

«Η μεταχείριση αλλάζει», είπε για το προσφυγικό ο Υπουργός Εθνικής Άμυνας, σε συνέντευξη που παραχώρησε στην εκπομπή «Καλημέρα Ελλάδα». Σχετικές Ειδήσεις «Είμαι φιλόξενος, μπορώ...

Γιατί η Ελλάδα απειλείται με νέο προσφυγικό χάος

Εκτενές άρθρο για τα νέα μαζικά κύματα προσφύγων από την Τουρκία στην Ελλάδα φιλοξενεί η σημερινή Handelsblatt υπό τον τίτλο «Απειλή νέου προσφυγικού χάους...

Χριστοδουλίδης – Τσαβούσογλου «πλακώθηκαν» μπροστά στους δημοσιογράφους (βίντεο)

Χριστοδουλίδης – Τσαβούσογλου «πλακώθηκαν» μπροστά στους δημοσιογράφους (βίντεο) ΑρχικήΔιεθνήΧριστοδουλίδης – Τσαβούσογλου «πλακώθηκαν» μπροστά στους δημοσιογράφους (βίντεο) Source link

«Ντόπες» από Κωστένογλου στην ΑΕΚ ενόψει ΠΑΟΚ • Tvkosmos

Η ΑΕΚ θέλει να δώσει συνέχεια στο νικηφόρο σερί της στο ντέρμπι της Κυριακής με τον ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ (19:30) και ο Νίκος Κωστένογλου...