Αρχική Ελλάδα Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας02:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Kansas Digital Ally 400
NASCAR Cup Series

05:00

COSMOTE SPORT 8 HD

Rose Namajunas – Jessica Andrande

UFC 237

13:30

COSMOTE SPORT 8 HD

Μπανταλόνα – Μανρέσα

ACB Liga Endesa

13:30

Novasports 1HD

Τορίνο – Σασσουόλο

Serie A

15:00

COSMOTE SPORT 9 HD

SS13 Bio Bio

WRC Χιλής

15:30

COSMOTE SPORT 7 HD

Κιέλο – Φλένσμπουργκ

Bundesliga

15:30

Novasports 3HD

Αλκμααρ – Αϊντχόφεν

Eredivisie

15:30

Novasports 1HD

Αγιαξ – Ουτρέχτη

Eredivisie

16:00

COSMOTE SPORT 5 HD

Αγώνας

Formula 1 Gran Premio de Espana

16:00

Novasports 5HD

Γιουργκόρντεν – ΑΪΚ Στοκχόλμης

Allsvenskan

16:00

Novasports 2HD

Φροζινόνε – Ουντινέζε

Serie A

16:00

Novasports 4HD

Σαμπντόρια – Εμπολι

Serie A

17:00

COSMOTE SPORT 9 HD

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Κάρντιφ

Premier League

17:00

COSMOTE SPORT 8 HD

Λέστερ-Τσέλσι

Premier League

17:00

COSMOTE SPORT 7 HD

Μπέρνλι-Άρσεναλ

Premier League

17:00

COSMOTE SPORT 6 HD

Τότεναμ-Έβερτον

Premier League

17:00

COSMOTE SPORT 3 HD

Λίβερπουλ-Γούλβς

Premier League

17:00

COSMOTE SPORT 2 HD

Μπράιτον-Μάντσεστερ Σίτι

Premier League

18:00

Novasports 2HD

Ζάλτσμπουργκ – ΛΑΣΚ

Αυστριακή Bundesliga

19:00

COSMOTE SPORT 7 HD

Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μάιντς

Bundesliga

19:00

COSMOTE SPORT 9 HD

SS16 Bio Bio 2 Power Stage

WRC Χιλής

19:00

COSMOTE SPORT 7 HD

Κονελιάνο – Νοβάρα

Serie A Femminile

19:00

Novasports 1HD

ΣΠΑΛ – Νάπολι

Serie A

19:30

COSMOTE SPORT 6 HD

Τσιτσιπάς – Τζόκοβιτς

Τελικός – ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open

19:30

COSMOTE SPORT 9 HD

Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρεάλ Μαδρίτης

LaLiga Santander

19:30

COSMOTE SPORT 8 HD

Ατλέτικο Μαδρίτης-Σεβίλη

LaLiga Santander

19:30

COSMOTE SPORT 4 HD

Μπαρτσελόνα-Χετάφε

LaLiga Santander

19:30

COSMOTE SPORT 3 HD

Βαλένθια-Αλαβές

LaLiga Santander

19:30

COSMOTE SPORT 2 HD

Τζιρόνα-Λεβάντε

LaLiga Santander

20:30

COSMOTE SPORT 8 HD

Ανδόρα – Μπαρτσελόνα

ACB Liga Endesa

21:30

Novasports 1HD

Ρόμα – Γιουβέντους

Serie A

22:00

COSMOTE SPORT 8 HD

Ρίο Άβε-Μπενφίκα

Liga NOS

22:00

Novasports 2HD

Μαρσέιγ – Λυών

Ligue 1

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΔΙΛΛΗΜΑ

WHAT/ IF

Μέρος 1

24/5/19

Η ΒΡΟΧΗ

THE RAIN

Σεζόν 2

17/5/19

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ!

NAILED IT!

Σεζόν 3

17/5/19

ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ

WHEN THEY SEE US

Σειρά μιας σεζόν

31/5/19

ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ

SHE’S GOTTA HAVE IT

Σεζόν 2

24/5/19

ΠΩΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ONLINE (ΓΡΗΓΟΡΑ)

HOW TO SELL DRUGS ONLINE (FAST)

31/5/19

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

GOOD GIRLS

Σεζόν 2

31/5/19

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΑ ΛΕΜΕ ΧΤΕΣ

SEE YOU YESTERDAY

17/5/19

Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ

THE PERFECTION

24/5/19

ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

ALWAYS BE MY MAYBE

31/5/19

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

THE BLACKLIST

THE BLACKLIST

Σεζόν 6

12/5/19

SPRING BINGING MADNESS

ΟΙ ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ

THE FLINTSTONES

16/5/19

ΚΑΣΠΕΡ, ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙ

CASPER

16/5/19

EMOJI: Η ΤΑΙΝΙΑ

THE EMOJI MOVIE

4/5/19

ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ

PITCH BLACK

16/5/19

MIAMI VICE

MIAMI VICE

16/5/19

ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ

ABOUT A BOY

16/5/19

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:

06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
08:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΔΙΑΚΑΝΑΛΙΚΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙ
13:20 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ
13:50 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 ΕΡΤ REPORT (ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ)
18:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:15 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
19:15 ΕΝΑ ΒΟΤΣΑΛΟ ΣΤΗ ΛΙΜΝΗ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 CASINO ROYALE
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00:05 CASINO ROYALE
00:30 ΝΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ ΣΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑ (ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΜΑΗ ΤΟΥ ’68)
02:30 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
03:30 ΕΡΤ REPORT
04:30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ

06:30 Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ

07:00 Η ΚΟΥΚΛΑΠΟΘΗΚΗ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)

08:00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ

11:30 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ

13:00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

14:00 ΣΑΝΤΑ ΤΣΙΚΙΤΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)

15:30 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ… (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)

16:00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ – 2019)

17:00 Η ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ ΄90

19:00 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)

20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – 11ος ΚΥΚΛΟΣ

21:00 ΒΙΚΤΩΡΙΑ

22:00 EUROVISION 2019, ΤΑ VIDEOCLIP – ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ

23:30 CHEVALIER (ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

01:15 FARGO

03:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – 11ος ΚΥΚΛΟΣ

04:00 ΒΙΚΤΩΡΙΑ

05:00 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ… (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)

05:30 Η ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ ΄90


  

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)

07:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)

08:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)

09:00 Thrive

09:45 Μια Ζωή (Kadin) – 2os Κύκλος

10:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)

11:30 Υγεία Πάνω Άπ’ Όλα – 7ος Κύκλος

12:30 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου – Νέα Δημοκρατία

13:15 Ant1 News

13:45 Merenda Mania

14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)

15:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)

16:45 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα

17:00 Καλώς Ήρθε Το Δολλάριο

19:30 Ant1 News

20:45 Your Face Sounds Familiar – 5ος Κύκλος (Best Of)

00:00 Spotlight: Όλα Στο Φώς (Spotlight)

02:45 Κάρμα (Ε)

04:30 Δούρειος Ίππος (Ε)

05:15 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)

06:00 Καλημέρα Ελλάδα

06:00 Beyblade Burst

06:30 Sylvester And Tweety Mysteries

07:00 Tom & Jerry Kids

07:30 Super Wings

08:00 Polly Pocket

08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)

08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)

09:15 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος

09:45 Bobby And Bill

10:15 PJ Masks

10:45 Miraculous Lady Bug

11:15 Η Barbie Και Οι Τρεις Σωματοφύλακες (Barbie And The Three Musketeers) – Β΄Μέρος

12:00 Mecard

12:30 Τομ Και Τζέρι: Περιπέτειες Με Τον Σέρλοκ Χολμς (Tom And Jerry Meet Sherlock Holm

13:20 Ευρωεκλογές 2019: Διακαναλική Συνέντευξη Ν.Δ

14:10 Traction

15:00 Star News

15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) – 5ος Κύκλος

16:30 The Big Bang Theory – 12oς Κύκλος

17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα

17:40 Η Μούμια: Η Αυτοκρατορία Του Δράκου (The Mummy: The Tomb Of The Dragon Emperor)

19:50 Star News

21:00 Ο Εξυπνάκιας

23:15 Το Γαμήλιο Πάρτυ

01:00 Το Πορτρέτο Του Ντόριαν Γκρέυ (Dorian Gray)

03:15 Dom Hemingway

05:00 Warehouse 13 – 3ος Κύκλος

06:00 Λαγωνικό Άμεσης Δράσης (Κ-911)

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers)

07:20 Δεκάλεπτα Κομμάτων

08:00 Για Πάντα Φίλες, IΙ (Ε)

09:00 Kitchen Lab (Ε)

10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση

13:00 Ειδήσεις

13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!

16:50 Kitchen Lab

17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα

18:00 Το Σόι Σου, V (Ε)

19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων

20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)

21:00 Ant-Man

23:15 Οιωνός (Signs)

01:20 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)

03:00 Rules Οf Εngagement, II

04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης

05:00 Εικόνες, IV (Ε)

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:00 Καλημέρα

10:00 Ακραία Φαινόμενα

12:30 Συνέντευξη Τύπου Κυριάκου Μητσοτάκη

13:20 Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων. Ready?

14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων

14:40 Power Of Love (Best Of)

16:00 The Tourίστες

17:00 Δελτίο Στη Νοηματική

17:15 Dot.

18:30 Η Ελληνική Χρεοκοπία

19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων

20:50 Survivor: Ελλάδα – Τουρκία

01:00 WWE Smackdown Live

03:15 Dot. (Ε)

04:15 Food Ν’ Friends (Ε)

05:15 The Tourίστες (Ε)

06:00 Σήμερα

06:00 Private Practice (Ε)

07:00 Scandal (E)

08:00 Η Αγορά Σήμερα

13:00 La Dona (Ε)

14:00 Billboard Music Awards 2019

15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)

16:45 Chicago Fire (Ε)

17:30 Castle (Ε)

18:15 Saving Hope (Ε)

19:10 Private Practice (Ε)

20:05 Riviera

21:00 Sabotage

22:00 Κλήρωση Τζόκερ

22:10 Sabotage

23:00 Britannia

00:00 Castle (Ε)

01:00 Saving Hope (Ε)

02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)

03:00 Vice (Ε)

04:00 Close Up

05:00 Φυγόκεντρος (Ε)

06:00 Private Practice (Ε)

09:50 Έλα Χαμογέλα

12:00 Διακαναλική Συνέντευξη Κυριάκου Μητσοτάκη Ν.Δ

13:00 Open Sport

13:55 Η Ευρώπη Για Μένα

14:00 Open News

14:30 Όλα Λάθος

17:05 Open News Στη Νοηματική

17:15 Τύφλα Να ‘Χει Ο Μάρλον Μπράντο

18:55 Open News

20:00 My Greece

21:00 It’s Show Time

23:15 Ο Εκλεκτός (The Book Of Eli)

01:30 Η Εσχάτη Των Ποινών (Maximum Conviction)

03:30 Μια Τρυφερή Σχέση (Music Of The Heart)

05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30

06:30 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ

07:30 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ

08:30 Ο ΤΖΟΣΟΥΑ ΜΠΕΛ ΕΡΜΗΝΕΥΕΙ ΤΣΑΪΚΟΦΣΚΙ

10:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ

11:00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

12:30 ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ

13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

15:00 ΑΓΡΟWEEK – Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ

16:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ

17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΟΚ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

18:30 7 ΚΙΝEΖΟΙ ΑΔΕΛΦOI

20:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ – Α’ Τηλεοπτική Μετάδοση

21:00 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ

22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22:30 Ο ΚΑΛΟΣΤΕΚΟΥΜΕΝΟΣ

00:00 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΣΟΟΥΛ

01:00 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ

02:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ – Α’ Τηλεοπτική Μετάδοση

03:00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

04:30 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΣΟΟΥΛ

05:30 ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ

06:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ

06:00 DRAKE AND JOSH

06:30 BIG TIME RUSH

07:00 WALLYKAZAM!

07:30 KID E CATS

08:00 BECCA’S BUNCH

08:30 EVERYTHING’S ROSIE

09:00 TOP WING

09:30 EVERYTHING’S ROSIE

10:00 PAW PATROL

10:30 44 ΓΑΤΕΣ

11:00 BUTTERBEAN’S CAFE

11:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ

12:00 LEGO FRIENDS

12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

13:30 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ

14:00 WINX

14:30 REGAL ACADEMY

15:00 MAGGIE & BIANCA

15:30 ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΖΙ

16:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ

16:30 KUU KUU HARAJUKU

17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ

17:30 RUSTY RIVETS

18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

18:30 PAW PATROL

19:00 44 ΓΑΤΕΣ

19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

20:00 FANBOY AND CHUM CHUM

20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ

21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU

22:00 ΓΟΥΡΟΥΝΙ ΚΑΤΣΙΚΑ ΜΠΑΝΑΝΑ ΓΡΥΛΟΣ

22:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ

23:00 VICTORIOUS

23:30 THE THUNDERMANS

00:00 HUNTER STREET

00:40 DRAKE AND JOSH

01:00 DRAKE AND JOSH

01:25 BIG TIME RUSH

01:50 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ

02:15 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ

02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ

03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ

03:30 THE THUNDERMANS

03:55 SUPAH NINJAS

04:20 SUPAH NINJAS

04:45 TRUE JACKSON

05:10 TRUE JACKSON

05:35 ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ

06:00 DRAKE AND JOSH

09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ

10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7

12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ

14:00 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ

15:00 Η ΒΟΥΛΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΤΗ »ΜΑΧΗ» ΤΩΝ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΩΝ

16:30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ

17:00 ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΤΙΚΙΑ

18:30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΖΩΓΡΑΦΩΝ

19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ

21:00 ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΕΣ ΑΛΛΗΛ – ΕΠΙ – ΔΡΑΣΕΙΣ

22:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ

23:00 ΕΙΣ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ

01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Source link

Ροή Ειδήσεων

Η Ίντερ ισοφάρισε στις καθυστερήσεις την Σλάβια Πράγας • Tvkosmos

Σκόνταψε με το καλημέρα η Ίντερ, που έμεινε στο 1-1 στο «Σαν Σίρο» με τη Σλάβια. Οι Τσέχοι εμφανίστηκαν εξαιρετικά διαβασμένοι και κρατούσαν τη...

Στις 14,5 μονάδες η διαφορά Ν.Δ.-ΣΥΡΙΖΑ

Προβάδισμα 14,5 μονάδων δίνει στη Νέα Δημοκρατία έναντι...

Ο Γκουστάβο Πογέτ στην εθνική Καμερούν • Tvkosmos

Ο Γκουστάβο Πογέτ θα είναι ο νέος προπονητής της Εθνικής Ομάδας του Καμερούν. Σχετικές Ειδήσεις Όπως μεταδίδουν τα Μέσα της χώρας, ο Ουρουγουανός τεχνικός προτιμήθηκε...

Γεωργιάδης: Δεν δικαιολογείται αύξηση τιμής στα καύσιμα

«Tα συνεργεία της γενικής γραμματείας Εμπορίου και Προστασίας...

Δημούτσος και Ρόμανιτς κανονικά στην προπόνηση της Λαμίας • Tvkosmos

Με απογευματινή προπόνηση στο γήπεδο της Νέας Άμπλιανης άρχισε σήμερα η προετοιμασία της Λαμίας για τον εντός έδρας αγώνα με τον Πανιώνιο, την Κυριακή...